Wpis z mikrobloga

A co do samej sytuacji to liczba osób które szmacą się za pieniądze jest taka sama bez względu na płeć. Czy to nagością czy innym zachowaniem efekt ten sam.


@MirabelleCooper chcesz powiedzieć że pozowanie do aktów jest szmaceniem się? XD Widze rejs od granic RigCzu się przeciągnął niespodziewanie xD
  • Odpowiedz
@Nerlo: dobrze tu ktoś napisał. Najpierw napisała publiczny post o złym Piotrku. Potem poprosiła o uszanowanie prywatności, żeby nie szkodzić dzieciom. A następnie pokazała cycki w playboyu.
celebrytka. Będzie w kolejnej edycji tańca z gwiazdami.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: nie. Nawiązywałam do konkretnej sytuacji i ogólnego zachowania tej Pani od początku. Najpierw hurr durr (nawet zrozumiałe pomimo iż publicznie), później ale uszanujcie moją prywatność i teraz będąca w sprzeczności z tym medialna sesja bo sensacja, bo to Żyła. Jak powiedziałam wcześniej można tracić godność nie tylko poprzez rozbieranie się. Akt jak akt nie jest zły, ale w tym kontekście i z tymi słowami w artykule już raczej słaby
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: Dla mnie to sztandarowy przykład dlaczego gardzę szołbiznesem. Babe chłop zostawił, a oni zrobili jej błoto z mózgu, bardzo wątpię żeby ona sama na to wpadła. Męczyli, męczyli aż się zgodziła. Teraz ma 5 minut sławy, pewnie jakieś pieniądze, ale przez następne 50 lat będzie miała na swojej wiosce przerąbane. Chyba że całkiem wsiąknie w ten świat, ale do tego by musiała mieć coś więcej do zaoferowania.
  • Odpowiedz
slutshaming.


@zielonka-senpai: kwestionowanie, ze bycie bardzo poczytnym pisarzem/zdobywania szczytów i pokazanie biustu to takie same wyzwania to slutshaming?

Większośc osób jak podejrzewam nie ma problemu z tym, że ma ochotę się tak pokazać tylko z tym, że playboy robi z tego takie wydarzenie i dokonanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TaoHosts: a jemu tak w ogóle zależy na opiece nad dziećmi?
Pytam a nie atakuję, po prostu jestem ciekawa czy kiedyś wypowiedział się na ten temat
  • Odpowiedz
kobiety w przedziale 16-30 wykorzystują głównie zaletę swojego pięknego i jędrnego ciała. Po tym wieku ich siła przetargowa znacznie spada, natomiast mężczyzna dopiero zaczyna kwitnąć.

@DerMirker: Chyba najczęściej powtarzana bzdura na wykopie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni (szczegolnie w polskich realiach) bardzo często dziadzieją po 30. 20-letni nudziarze nie stają się przebojowymi ogarami po 30, a piękna kobieta (jeśli ma trochę oleju w głowie) nie kładzie się w tym czasie
  • Odpowiedz
@DerMirker: no to chyba też tak średnio. Mężczyzna wygląda najlepiej kiedy już nabędzie "męskich" cech, ale dalej wygląda młodo (tak - to się liczy u obydwu płci, taka biologia). Dajmy na to 25-35. 40-latek prawie zawsze będzie wyglądał gorzej od swojej 25-letniej wersji, chyba, że za młodu był ekstremalnie otyły/zaniedbany.
A to, że taki 40-latek może mieć powodzenie u kobiet, to inna sprawa.
  • Odpowiedz