Wpis z mikrobloga

@maciekXDDD: #!$%@? jak niewiele trzeba, żeby stać się "celebrytką". Do momentu kiedy rozstali się z Piotrkiem, nie wiedziałem, że ten wgl ma żonę. Dzisiaj dowiaduje się jak wygląda i od razu strzał z cyca XD Za tydzień można się spodziewać jakiegoś "Kartofla by Justy" #pdk
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: ale cię stulejką piecze, gdyby ktoś mnie chciał pokazać nago w Playboy'u i jeszcze mi za to zapłacił, to też bym to uważał za przygodę życia.
Jakby jakiś redaktor z Playboy'a, albo innego Vouge'a chce mnie na rozkładówkę, to zapraszam na priv.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 170
@maciekXDDD: co ta laska ma pod kopułą XD najpierw się żaliła na insta, że mąż ją zdradza, jak ludzie podłapali temat to zaczęła płakać ZOSTAWCIE NAS MIEJSCE NA UWADZE DOBRO DZIECIUW a teraz leci świecić cyckami w gazecie.

No #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: naprawdę nie mogę z tego wpisu. Kobiet pomijając lesbijki nie interesują cycki innych. Masz ból że babka pokazuje ciało, a to właśnie wy faceci go chcecie i za nie płacicie. Może w takim razie wpis huuur durr co za idioci niebiescy nakrecają tą karuzele spi*rdolenia?
A co do samej sytuacji to liczba osób które szmacą się za pieniądze jest taka sama bez względu na płeć. Czy to nagością czy
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: Tak dodając, ta kobieta ma syna w wieku 11 lat. Na pewno będzie miał fajnie w szkole, gdzie wszyscy koledzy będą machać na korytarzu przed majzą cyckami jego starej w formacie A4 xD. Matka Polka jak się patrzy.
  • Odpowiedz