Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki , zalożyliśmy razem z kumplem Tindera uznaliśmy to za dobrą zabawę. On nie studiuje ale ćwiczy więc dał swoje foty a ja na studiach w większym mieście pisałem do tych lasek.Jedna z nich stała się natarczywa więc uznaliśmy z kumplem że pokręcimy bekę i jej trochę nazmyślamy. No i dla beki zaproponowałem jej spotkanie w niedzielę . Napisała że specjalnie nie wróci do rodziny na weekend żeby się spotkać. Jak wielkiem #!$%@?ństwem będzie jej wystawienie ? Bo nie ukrywam trochę zabawiliśmy się jej uczuciami. Czy może lepiej powiedzieć jej prawdę albo usunąć Tindera?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 47
OP: Kumpel mi mowi zeby po prostu usunąć parę i Tindera i zapomnieć. Wtedy laska nie połapie się że pisała z kimś wyimaginowanym. Mi jest to trudniej zrobić bo dziś na własne oczy widzialem , że ona je mi z ręki.Pytała jak się ubrać więc jej pomogłem (pomyślałem i tak tego nie założy). Myliłem się widziałem ja na przystanku w Wawie naprzeciwko mojego przystanku w dokładnie takim stroju jakim jej pomogłem
z nich stała się natarczywa więc uznaliśmy z kumplem że pokręcimy bekę i jej trochę nazmyślamy. No i dla beki zaproponowałem jej spotkani


@raceman: psi kutang a nie karma. Karma nie obowiązuje w tym życiu.

@AnonimoweMirkoWyznania:

"Rób co chcesz, myśl, niczego nie żałuj.
Rób co chcesz, bierz, niczego nie żałuj
Rób co chcesz, wiesz, niczego nie żałuj"

To Twoja dusza ;)