Wpis z mikrobloga

Powiedziałeś mi coś takiego, że byłeś wypalony, że #!$%@?ły Cię koneksje. Jak sobie z tym radziłeś?

Bedoes: Sprawdzałem polskich raperów i się #!$%@?łem po prostu. Mówię, "haha #!$%@? ten tak nawija, a wszyscy sikają, co jest pięć". Nie miałem kontaktu z naszym rapem jak nic nie wydawałem, a tak to nagle jak zacząłem ich słuchać, to po prostu dostałem takiego kopa w stylu "co ten złamas nawija" i chciałem typom pokazać, że jak mają 25-30 lat to wcale nie są warci więcej niż ja, chłopak w spodniach #!$%@? z rynku, któremu ledwo co broda zaczęła rosnąć.

Masz kogoś konkretnego na myśli, mógłbyś wymienić ludzi mówiąc o nich „złamas”?

Bedoes: #!$%@?, kogo bym nie odpalił. Weź #!$%@? wstaw tam Taco Hemingway'a czy jakiegoś innego smutnego #!$%@? co ma fazkę na super sadboys. Co to #!$%@? ma być? Wystarczy spojrzeć na Francję czy Niemcy, czy tam ludzie na trackach robią z siebie pedałów?

Czemu polski rap bywa taki śmieszny. Wywiad Bedoesa z 2016, w którym ciśnie Taco od smutnego #!$%@? i pedała. Ciekawe jakby się teraz do tego odniósł. Hej, hej, hej! małaaaaaaa!

#rap #rapsy #polskirap #taconafide #tacohemingway
sauron100vlog - Powiedziałeś mi coś takiego, że byłeś wypalony, że #!$%@?ły Cię konek...
  • 21
@chozagaraze: No jak stawiasz na równi wyzywanie od #!$%@? i pedałów z poglądami, gustami czy upodobaniami to nie mamy o czym gadać. Co innego jest powiedzieć, że cos nie podoba, a co innego tak cisnąć żeby pózniej razem nagrywać.
@sauron100vlog nadal nie widzisz prostej rzeczy
Mozliwe, ze bedi sam uwaza te slowa za ostre i niekonstruktywne w tym momencie, nie wiem.
Najwidoczniej nie byl wtedy na tyle dojrzaly by to zauwazyc.
Wysuwanie wnioskow idacych w strone nie wiem chociazby skoku na kase jest zwyczajnie slabe
@vlodek2532 bo? Wszedles w jego psychikę, znasz go chociażby osobiście? Możesz oceniać tylko i wyłącznie jego postać,jaką kreuje,może ma lub miał na celu coś przekazać i jego postępowanie i jego postać była tylko jednym wielkim eksperymentem społecznym? A może teraz jest? Sznasę są niwątpliwie małe, ale nie można tego w stu procentach wykluczyc
@sauron100vlog nie zasugerowałem, że tak myślisz
Byłi tam np, zwykly przyklad, ktory raczej w opinii ogol dobrze o Borysie nie swiadczy
Jasne ok rozumiem, ale nie uwierze, że ta wypowuedz nie jest w jakiś sposób nacechowana negatywnie do osoby Bedoesa
@chozagaraze ty widziałeś co on robił na YT jeszcze kilka lat temu? Poszukaj w necie filmiku jak rozrzuca po pokoju 10 złotówki, wstawia kiełbasę do mikrofalówki cały czas wyzywając przy tym boneza - mało kto go wtedy znał i nie musiał się kreować wtedy tylko po prostu był debilem