Wpis z mikrobloga

Chyba rzeczywiście jestem już za stary na gry. () Mało która potrafi mnie wciągnąć na więcej jak godzinę, ostatnio kupiłem za namową kolegi Stardew Valley i mimo wysokich ocen na internecie, również mnie nie zachwyciła. Aż mi żal że po wielu latach z laptopem postanowiłem złożyć porządną stacjonarkę, która teraz stoi niewykorzystywana. (,)


#stardewvalley #gry #gorzkiezale
  • 15
  • Odpowiedz
@wuut: może to nie kwestia wieku, a

Aż mi żal że po wielu latach z laptopem postanowiłem złożyć porządną stacjonarkę


U mnie tak samo się to skończyło, a młody wiekiem jeszcze jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shirako: dwa lata temu kupiłem PS4 by w końcu przejść Wiedźmin 3, którego tak wszyscy polecali - przeszedłem ale nie byłem jakoś zachwycony, spodziewałem się więcej. od tamtego czasu konsola leży. w listopadzie złożyłem stacjonarkę, kilka gier po pare godzin i też nic nie wciąga... trochę przykre :C
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuut: bo gry sa teraz ciulowe, albo nie są dokładnie takie same jak lata temu. Tyle że, kiedyś grafika zmieniała się chociaż z roku na rok, terax odpalasz tytuł z 2012 i jest taki sam jak produkcja z 2018¯\_(ツ)_/¯
Po prostu nie ma w co grać, wszystko już było.
  • Odpowiedz
@wuut: dobrze to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzedaję grafikę w ciul bo szkoda żeby traciła na wartości. Na starym laptopie grałem ile wlezie we wszystko. Złożyłem coś mocniejszego i przez dwa lata przeszedłem Tomb Raidera, i 100h w etsa przegrałem. Dalej tak jak u ciebie, po godzinkę w kilka innych tytułów
  • Odpowiedz
@wuut miałem tak samo, w koncu sprzedalem kompa kupilem dobry tv i teraz jak mam chwile to odpalam sobie jakis film czy serial. Gry czasem odpalam w weekendy na starym kompie, ale max godzine pogram i wyłączam. Sam sie zastanawiałem co się ze mną stało, nawet szukałem w necie czy to normalne że po 20 latach grania tak po prostu mi się odechciało.
  • Odpowiedz
@tsheslaav: właśnie! z serialami czy filmami problemu nie mam, te jak dobre to mogę oglądać i zazwyczaj mogę się wciągnąć. ja jeszcze myślałem czy to może spowodowane tym że w pracy 8h przed monitorem i w domu się już po prostu nie chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wuut: miałem podobnie. Kupiłem stacjonarke żeby wiedźmin 3 chodził na wysokich. Skończyło się na tym że grałem w baldura 1 Max 5h w tygodniu a wiedźmina odpaliłem na 10 minut i rok się kurzy na dysku. Chyba gry rzeczywiście przechodzą z wiekiem
  • Odpowiedz
@wuut: bo kto tak nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) niestety większość gier to te same schematy i mechanika (w danym gatunku) to raczej nie ma co się dziwić, że nie da się grać 20 lat w to samo.
Ja polecam zerkać na jakieś ciekawe gry niezależne, jeszcze tam czasami można dorwać coś świeżego i ciekawego, a biorąc pod uwagę, że większość głównych gier od lat
  • Odpowiedz