Wpis z mikrobloga

Kupiłem za flaszkę wódki takie oto "cudo", które mam zamiar wyremontować i zacząć karierę marynarza słodkich wód.
Pytania do ekspertów. 1. Czy ktoś wie co to jest za model? 2. Jak to mogło wyglądać w latach swojej świetności? 3. Jaki silnik do tego zmontować? Czy może lepiej coś z żaglem pokombinować? Łódka jest szczelna, nie tonie;)
Wszystkie merytoryczne oraz głupie ale błyskotliwe komentarze mile widziane( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #jacht #zeglarstwo #jezioro #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie - Kupiłem za flaszkę wódki takie oto "cudo", które mam ...
źródło: comment_XFvWeWqF2kSCKXIZbSZ3FS3metyT1e24.jpg
  • 36
@Messix zależy jaki stan budy.
I silnika...

Ogólnie silniki były proste i skuteczne ale ja bym zmienił na poldoneza.
Stare Fiaty były.... Niepewne :)



@kuban99 słuchaj, #!$%@? kumpla na wielką minę
#!$%@? się znasz na jachtach a głośno szczekasz.

Ta skorupa nie jest warta piątki benzyny do podpalenia a co dopiero remontu.

A test silnika 5km to śmiech na sali.

Przy tafli jak lustro to silnik od sokowirowki uciagnie.

Tylko co, jak powieje czwórka i będzie cię tluc o pomost jak Chad tania dziwke w dupę? Wiosła wyjmiesz? To może poleć koledze, żeby od razu dulki
@mDick: @ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie:

tak jak pisalem, jak chcesz plywac po najtanszych kosztach to umyj lodke i kup silnik jaki wkleilem absolutnie nie inwestuj w ta lodke

Jak chcesz wydac wiecej kasy to masz tu stronke z ogloszeniami w szwecji. Lodki do 5000 koron mozna wyrwac z silnikiem.

https://www.blocket.se/hela_sverige?q=&cg=1060&w=3&st=s&ps=&pe=1&c=1061&ca=1_4&l=0&md=th

Sprowadzisz sobie przez firme transportowa. Oni czesto wracaja na pusto to za 700pln ci przywioza.

Ogolnie sprzet plywajacy starszej daty najtaniej kupisz w