Wpis z mikrobloga

@mesutnique: Chodzi o kontekst. Tak jak wy wstydzicie się pokazywać w koronkowej bieliźnie obcym, a na plaży latacie z prawie gołą dupą i naklejkami na sutki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mesutnique: przeczytałem wpis... scrolluje na dół i po drodze nie widzę zdjęcia. W związku z powyższym zapytotywuje gdzie jest materiał poglądowy??
  • Odpowiedz
@mesutnique

@mesutnique: To dość często spotykana reakcja od niepewnego siebie mężczyzny, który żyje w bojaźni przed utratą partnerki lub dodatkowo ma problem z zazdrością, bo uważa że jak ma dziewczynę, to jest jego własność i tylko on może widzieć takie rzeczy jak stanik, etc. Jeszcze może dojść do tego, że będzie miał problem jak będzie problem z tym, że kobieta wychodzi gdzieś na imprezę, gdzie są mężczyźni i to
  • Odpowiedz
@mesutnique: i bardzo dobrze, jakby ci było widać majtki to też byłby zazdrosny a ty byś nie widziała problemu? xD w tych czasach mężczyźnie muszą przypominać kobietom o jakiejkolwiek wstydliwości bo najchętniej by półnago po ulicach biegały xD
  • Odpowiedz
@mesutnique: A ja to bym chciał aby moja kobieta ubierała się bardziej wyzywająco..
Widocznie nie ma jakiegoś zaufania do ciebie, ja tam ufam swojej kobiecie pod tym względem, bo wiem, że to co do mnie czuje jest szczere.. jak z kimś jesteś to wiesz i nie miałbym żadnych obaw nawet puścić ją gdzieś samą.
  • Odpowiedz