Wpis z mikrobloga

@Methelin: Spędziłem tam 20 lat swojego gówniakowego życia - mam tam rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj wieczorem akurat u nich byłem, przechodziłem tamtędy i też zwróciłem uwagę na ten wrak ;) I dzisiaj tak patrzę na zdjęcie, patrzę i mówię "gdzieś już go widziałem..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Methelin: Od jakiś 10 - 12 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) SM o tym wie niedużo krócej, pierwszy raz widziałem tam strażnika w okolicach 2012 roku, ale nic nie mogą zrobić, bo teren jest prywatny - spółdzielni. I tylko spółdzielnia mogłaby to usunąć. A tego nie robią. Bo pewnie nie ma chęci, ludzi, pieniędzy na ewentualne usunięcie. I, choć to tylko zasłyszana,nigdzie niepotwierdzona plotka - Audiczki
  • Odpowiedz
@Methelin: Tego akurat nie widziałem, choć miejsce oczywiście znane. Myślę że też tam zgnije - ze strony SM Metalowiec chyba nie ma zbyt wielkiej chęci współpracy w tym zakresie. Choć jeśli tam mieszkasz, zależy Ci na tym i uważasz to za istotne - spróbuj zawalczyć, czemu nie?
  • Odpowiedz
@Tomcio_W: Nie, nie mieszkam tam. Ale może kiedyś się wybiorę pod osłoną nocy na łowy - blachy z takich wraków ładnie ozdobiłyby mój garaż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz