Wpis z mikrobloga

@RobieInteres: Zrobiłem chyba wszystkie dobrze oprócz jednego bo zapisałem punkt A jako (7,1) a nie (7,-1) i już nie zdążyłem w pełni zrobić od nowa gdy to znalazłem, ale generalnie wcale aż tak trudne nie było według mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RobieInteres: Matura jest każda dla całego rocznika maturzystów. Jeśli była "trudna", to będzie to miało odzwierciedlenie w wynikach maturzystów - więc po otrzymaniu wyników o Twoim dostaniu się na studia i tak będzie decydować to, jak się do matury przygotowałeś sam. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@prdlt: Na medycynę pewnie z 50% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie po kilka razy maturę poprawiają. Wiem, bo byłem przez kilka lat korepetytorem z chemii.
  • Odpowiedz
  • 0
@gleorn: Medycyna ok, ale inne kierunki politechniczne? A co z tymi, co poprawiają maturę i teraz na poprawce mieli trudniej? W poszczególnych przypadkach może to mieć znaczenie. W ogólnym rozrachunku tych rekrutujących się ponownie jest mało.
Zresztą przytaczasz dowód anegdotyczny i w dodatku jesteś korepetytorem, więc jesteś skazany na takich :)
  • Odpowiedz