Wpis z mikrobloga

@ThrashMetal: No przykro mi, ale kiepsko z jest z "grą" jeśli większy fun masz z tego że odkładasz pada na stół a gra przechodzi się sama. A no i nieśmiertelne "Press X to Jason". Grałem też w Farhenheita, i tam to już w ogóle jazda bez trzymanki, kolorowe przyciski Simon Says... podczas cutscenek xD. W ogóle większość tej gry to jedno wielkie Simon Says

Za Beyond już mu pieniędzy nie dałem
p.....a - @ThrashMetal: No przykro mi, ale kiepsko z jest z "grą" jeśli większy fun m...
@lachos13 Odpowiem ci dlaczego. Bo niektórzy nie chcą się pogodzić z tym, że świat jak i rynek idzie do przodu. To co sprawdziło się 15 lat temu, dzisiaj nie zadziała. A niektórzy mają dziwne przekonanie, że dla niektórych tytułów trzeba wałkować to samo non stop, na przestrzeni 15 lat. Mimo, że patrzą się na nie przez pryzmat sentymentu, i sami oczekują nie wiadomo czego.
@ThrashMetal: ja się mocno waham czy kupić tą grę. Z jednej strony nie ma w co teraz grać. Ale nie mam zamiaru przechodzić gry więcej niż jeden raz i się zastanawiam czy w takim razie jest sens. Np. przy until down się dobrze bawiłem. Innych gier typu beyond czy też farenhite nie grałem, ale wiem co to za gry.
@lachos13: Lepiej wyartykuował to gość w tym filmiku, obejrzyj, nie zawiedziesz się, acha I

Stara seria była fajna, ale ile można grać w to samo.


Ja na ten temat nie chciałem sequela, byłem content właściwie po 1, bo to była dobrze napisana Grecka Tragedia, nie potrzebowała kontynuacji. No a na pewno nie takiej już.

@Gr1mek: Patrząc po twoich wysrywach to ty masz ból dupy, bo ktoś miał czelność skrytykować coś
p.....a - @lachos13: Lepiej wyartykuował to gość w tym filmiku, obejrzyj, nie zawiedz...