Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Nie zgodzę się, z cyberpunkiem nie było jak z tematem zombie, nie było tylu filmów i seriali i moim zdaniem temat nie przejadł się widzom. A ludzie jarają się, bo po sukcesach Wiedźmina liczą na równie udany, duży tytuł, jakiego wśród gier o tematyce cyberpunka jeszcze nie było.
Dlaczego ludzie jarają się #cyberpunk2077 ?


Przecież nic o tej grze nie wiadomo oprócz wyreżyserowanego filmiku nie mającego nic wspólnego z rozgrywką. Dodatkowo cyberpunkowe klimaty tak jak Zombie wyszły z mody parę lat temu. Obecnie wygląda to już troszke tandetnie.

#cyberpunk #gry #cdprojektred
@Clefairy Ja bardzo lubię cyberpunk, wiec każda taka gra dla mnie na wagę złota. Ludzie po Wiedźminie 3 spodziewają się , że następna gra będzie podobnej jakości, na podobnym
@Clefairy: Akurat niewiele filmów i gier powstało w klimatach cyberpunku, więc temat nie jest jeszcze wyczerpany. Dopiero rok temu pojawiło się tego trochę więcej, jak np. Blade Runner, Ghost in the Shell, czy tegoroczny serial Altered Carbon.

A z gier to tylko seria DeusEx. Więc jest jeszcze miejsce na wiele innych dzieł.
@Chrystus Ja bym powiedział, że moda na cyberpunk dopiero przyjdzie. Choć raczej nie jest to motyw który będzie trafiał
Choć raczej nie jest to motyw który będzie trafiał do super masowego odbiorcy.


@Variv: A zobaczymy, bo w latach 80 faktycznie ludzie nie ogarniali świata pełnego maszyn, technologii i wszczepów. Teraz z powodu spopularyzowania się elektroniki, smatfonów jest trochę inaczej - ale wiadomo - potrzebny kasowy tytuł, który reaktywuje modę.
@lonegamedev: okej, wiem o czym mówisz, świetne pixelarty nie wzięły się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to tak jak by pierwszego Wolfensteina nazwać wypełnieniem klimatu II WŚ. Nie wszystko jeszcze wtedy dojrzało do przekazania w grach tego, co się naprawdę chce.