Wpis z mikrobloga

@bT4tgL: zwolennicy btc mają ból d--y, ponieważ nie wierzą, że jakaś inna krypto poza btc może coś osiągnąć, zapominając o tym, że prawdziwym przeciwnikiem krypto są obecne systemy finansowe, IOTA jest teraz na etapie na jakim btc było kilka lat temu, mam tu na mysli podejście społeczeństwa do projektu, ale spokojnie niedowiarki stopniowo będą zmieniać swoje zdanie
  • Odpowiedz
@bT4tgL: masz zresztą w poście poniżej przykład takiego osobnika, który po raz n-ty wymienia koordynatora, gdyby nie był takim ignorantem to już dawno dowiedziałby się, że koordynator jest obecnie potrzebny aby sieć była bezpieczna, koordynator wprowadza obecnie centralizecję i jest wąskim gardłem w systemie przez co sieć wolno chodzi, ale jest konieczny aby zapewnić bezpieczeństwo sieci, dopóki ta się odpowiedni nie rozrośnie, IF pisało już o tym wiele razy
  • Odpowiedz
@bT4tgL a czego się spodziewasz? Siedzisz na wypoku, tu masz samych ekspertów od wypadków lotniczych, chorych dzieci, himalaizmu czy kryptowalut ;-)
  • Odpowiedz
@HaSSaN: O tym tak bardzo nie czytałem, nie wiem czy to ściema ale był też okres gdzie IOTA podobno nawiązało partnerstwo z Microsoftem i innymi firmami, a jak później się okazało, należeli tylko do wpólnej grupy a media rozdmuchały wszystko jako partnerstwo. Taka wielka firma i nie potrafi stworzyć działajacego portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poise: Tak to były początki i plotki nawet nie od twórców a od innych, za co iota zapłaciła dosyć mocno spadkami z tym Microsoftem teraz oficjalne partnerstwa z IOTąmożesz poczytać na stronach Fujitsu, VW, inteligentnego miasta Taipei na pewno jeszcze więcej ale w tej chwili nie pamiętam być może nawet o najważniejszym partnerze bo coś mi się wydaje, że był jeszcze ktoś bardzo ważny ale nie pamiętam w tej chwili,
  • Odpowiedz
@Poise: tymczasowo tylko, na stałe go jeszcze nie planują wyłączać i nie podają dokładnego terminu, bo to jest zależne od prędkości adopcji, więc może być to pół roku a może to być półtora roku
  • Odpowiedz
koordynator wprowadza obecnie centralizecję i jest wąskim gardłem w systemie przez co sieć wolno chodzi, ale jest konieczny aby zapewnić bezpieczeństwo sieci, dopóki ta się odpowiedni nie rozrośnie, IF pisało już o tym wiele razy


@DzikiNick: Oni zawsze będą swoje pieprzyli. Nie martw się zaczną pytać przy cenie 30 dolarów czy warto już kupić
  • Odpowiedz
@DzikiNick: Po za tym fajnie być załadowany na maksa w IOTA gdy BTC spada xD ale BTC również wkrótce pójdzie na 10 k i 12 k a dla IOTA to kolejne paliwo do wzrostów Myslę że IOTA do rana poleci na 3 dolary lub okolice
  • Odpowiedz