Wpis z mikrobloga

@UmrzecZmilosci my tu śmichy chichy, ale obejrzyjcie sobie na yt 'aluminium tego nie polubisz' wydanego przez baldtv. Gościu w rzeczowy sposób, trochę subiektywny mówi też o szczepionkach, a konkretnie glinie, który się stosuje przy wprowadzaniu szczepionek do organizmu. Nie ujmuje nic szczepionkom, ale coś musi być na rzeczy, bo faktycznie przetworzony glin z boksytów ma negatywny wpływ na ludzi w jakimś stopniu. Świat nie jest biało czarny, wszystko ma swoje plusy i
@Psajkoman: Tak, glin jest też obecny w sklepowych torebkach. Są one niebezpieczne, bo jak założysz na głowę i szczelnie zawiążesz to się udusisz. Glin to zło, powinni zdelegalizować xD Chciałabym tutaj powiedzieć, że leki i szczepionki wchodzą na rynek 10-20 lat (tak, DZIESIĘĆ DO DWUDZIESTU LAT), przechodzą naprawdę różne testy, naprawdę dużo potencjalnych leków jest odrzucanych, bo działają za mocno, za słabo, albo w ogóle nie tak, jak powinny. Jak coś
@TruskawkowyPlaszcz przecież nigdzie nie napisałem, że szczepionki są złe, tylko zainicjowanie reakcji (Al) poprzez wprowadzanie go do organizmu jest niebezpieczne, bo aluminium kumuluje się w organizmie. Poczytaj o przetwarzaniu glinu i jakie #!$%@? zanieczyszczenie środowiska to powoduje, a później to zewsząd jest w jedzeniu, kosmetykach itp itd. Aby uzyskać aluminium potrzeba duuzo energi, aby go wydobyć z boksytu. Mam nadzieję, że masoni mnie za szerzenie prawdy nie zajebią xD
@karmaisabitch:

W pracy mam pod sobą taką panią, nazwijmy ją Jadwigą. Jak czasem czytam jakie rzeczy wypisuje w mailach to mam ochotę sobie wydrzeć włosy. Skróty w mniej więcej tak: kształtow. ocynkow. od kształtownika ocynkowanego albo odpow. od odpowiedzi, albo hiciory w stylu farb. podkładow. xD
@Paul_Proteus: A płacisz OC samochodu? To wydaje mi się podobny przypadek, gdyż jego celem jest głównie zabezpieczanie interesu innych osób. Przypadkiem spowodowałeś wypadek który spowodował u kogoś koszty leczenia na 200k? Nie trzeba licytować twojego majątku byś go spłacił. Pokrywa to OC. Co więcej, gdybyś nie miał majątku to osoba poszkodowana miałaby bardzo duży problem, bo nie byłoby jak ściągnąć z ciebie pieniędzy. A tak są ku temu mechanizmy. Oczywiście OC
@PiersiowkaPelnaZiol: zgadzam się z karami za nieszczepienie pod warunkiem, ze dziecko doświadczające nopa będzie miało zagwarantowane odpowiednie leczenie i rehabilitację. Kiedy zgłosiłam się z rocznym synem z odczynem poszczepiennym do pediatry to potraktowano mnie ironicznie i z góry, mimo, ze dziecko miało ogromny obrzęk nogi i wysoka gorączkę. Syn po latach budzi się w nocy z płaczem, ze noga go boli. Ale na szczęście to tyle z objawów. Mam znajomego, którego
@Vladimir_Kotkov: Myślę, że satysfakcjonująca będzie izolacja dzieci nieszczepionych od szczepionych.

Rodzice zachowują kontrolę nad potomstwem, szczepiona populacja jest niezagrożona nieszczepionymi osobnikami.

Win-win (do czasu, aż nieszczepione nie staną się kalekami lub umrą).