Wpis z mikrobloga

katolońskie media i ogólnie środowisko


@joe777: To wciąż nie piłkarze Barcy, ani trener którzy mówili co innego. A jeżeli chcesz byc taki precyzyjny to tradycja szpaleru jest za dobycie La Ligi. Gdy Barca zdobywała KMŚ real tez nie robił zadnego szpaleru. A ostatnią drużyną która zrobiła szpaler dla lidera ligi to właśnie Barca. Jakbyś nie patrzył to Real wychodzi na niedowartościowanych płaczków bez honoru. Ale zeby to zauważyć trzeba zdjąć różowe
@Eoon @mamrotekk Jak komunistyczny klub może mówić o honorze xd Poza tym dobrze, że nie było zarówno szpaleru za KMŚ jak i LaLige, bo to nie byłby to okaz szacunku jak kiedyś, tylko upokorzenie rywala, tak jak zresztą Valverde niedawno powiedział.
@joe777: A nie gen. Franco? xD Jest internet są książki poczytaj sobie trochę o Hiszpanii za nim zaczniesz pisać totalne bzdury xD Bo właśnie ośmieszyłeś sie jak Real i sędzia razem wzięci w dzisiejszym meczu pajacu xDD
@mamrotekk: Tylko czekałem, aż o tym wspomnisz. Ja już wystarczający czytałem na ten temat. Gen. Frano to nic w porównaniu z tym co zrobili by z Hiszpanią komuniści, tak uwielbiani przez katalońców xd Drugie ZSRR było blisko.
@joe777: co ty bredzisz typie xDD Katalonia była jednym z najbardziej liberalnych regionów w Europie. A reżim za Franco to własnie komuna i porównywanie tego z czymkolwiek to już debilizm i ignorancja lvl hard. Nawet rodowici kibice realu przemilczają ten temat. Idz spać bo pogrążasz się coraz bardziej z kolejnym wpisem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mamrotekk: @joe777: @Eoon:
Barcelona nie wykonała szpaleru Realowi ani po Superpucharze Europy, ani po Klubowych Mistrzostwach Świata. Jednocześnie sami zrobili szpaler Sevilli za wygranie Ligi Europy. Jeszcze się tłumaczyli że nie zrobią szpaleru za superpuchary bo niby nie uczestniczyli w rozgrywkach xD.Wg mnie to wyczerpuje temat. Na pewno nie pomogły peany w mediach piłkarzy Barcy o tym żeby szpaler był...