Wpis z mikrobloga

#!$%@? na #!$%@?, cztery próby wejścia na chatę w ciągu 2 miesięcy, a w dodatku przy dzisiejszej ktoś jeszcze powiedział przed próba wejścia do mojej kobiety, że się nią zajmie, tyle ze w innych słowach. Kończę zabawę, zanim jednak zacznę korzystać ze środków, które groza odsiadka, najpierw zwrócę się z pytaniem: czy wie ktoś, czy jest jakiś leggit sposób na #!$%@? DELETE takiemu klientowi? Poza wywiezieniem w całości do lasu oczywiście. #bron #policja #wlamywacz
  • 9
@Shaggy_dg: tu nie chodzi o mnie, bo ja się nie boje, boje się o bliskich. Niebiescy maja gdzieś (kobieta wielokrotnie zgłaszała) to trzeba #!$%@? skasować przy następnym wejściu, proste. Nawet jeśli wyjdzie to poza obronę, trudno odsiedze swoje, ale nikt mi bliskich nie będzie tak traktować.
@xError404 w Poznaniu po ostatniej imbie z olewaniem takich zgłoszeń (gość zaszlachtował swoją byłą dziewczynę która zgłaszała na policję jego groźby a policjanci to olali)
link do epoznan-opis morderstwa
Link do tvn24-proces policjantow
policjanci warują pod domem każdej kobiety, która zgłasza takie groźby.
Przejdź się z nią na posterunek i najwyżej zrób imbe, przypomnij im to co w linku wyżej. Jeśli nie pomoże, to wtedy dopiero kolejny level w przypadku wtargnięcia.
@Ganiu: właśnie jadę puścić im wiązankę, bo i tak muszę zgłosić się na dozór, który jak na ironię tez mam za to ze broniłem swojego, a oni mieli to w dupie (sprawa w prok od 2 lat grozi mi do 12 lat)
@Ganiu: efekt caly tej wizyty taki ze powiedzieli ze mimo wszystko do czasu az nic sie nie stanie bla bla bla... kazdy te gadke juz #!$%@? zna.
OK, nie ma #!$%@? problemu, jak typ sie poslizgnie na klatce i spadnie z tylu schodkow ze polamie sobie rece i nogi w 200 miejscach, to moze sie zainteresuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na chwile obecna kobiecie kupuje paralizator.

A