Wpis z mikrobloga

Kto inwestuje i posiada walutę BITCOIN

  • Złodzieje, oszuści, szczury, przestępcy 25.4% (17)
  • Szanowani na świecie inwestorzy, tuzy biznesu 52.2% (35)
  • Janusze i Grażyny i czasami Władek też wskoczy 22.4% (15)

Oddanych głosów: 67

  • 15
@bitcoinstop: teraz należy się zastanowić dlaczego ci tak zależy aby zniechęcić ludzi do btc, bo przecież każda normalna osoba po prostu przestałaby się interesować btc i robiła swoje, jeżeli uznałaby że btc nie ma przyszłości, ludzie zachowują się w sposób podobny do twojego kiedy doznali ciężkich doświadczeń, ja obstawiam, że sporo kupiłeś na ostatniej górce i sprzedałeś całkiem niedawno, przez co straciłeś dużo pieniędzy, a być może było to innego rodzaju
Nie baw się w psychoanalityka. Nie gramy na kursie BTC. Powód : mamy świadomość że osoby popełniające przestępstwa, wyłudzenia pochowały środki w Bitcoina. Nie ruszalne, nie tykalne, ale nie może tak być, żeby złodzieje posiadają swoją przystań - dodatkowo mnożąc ukradzione środki. Już terrorystów i dyktatorów zostawmy dziś w spokoju. Jest jeszcze kilka powodów. TO obawa o nieświadomych inwestorów/ spekulantów (spekulacja to nic złego ale mając podstawy TA, ryzyka). KNF nie wpisuje
@cyberpunkbtc: Argument vel Bitcoinowy Janusz. Kup sobie koszulkę i czapeczkę z BTC żebyśmy cię mogli zidentyfikować na ulicy. Już odpowiadałem, adresy są raczej pro forma - nikt z sekty crypto nic tam nie wyśle - jedynie uświadamiamy że znamy temat. Lepiej mieć przeciwnika na poziomie, prawda.
@bitcoinstop: Ja bym na waszym miejscu zainteresował się przekrętami jakie się dzieją na GPW. Tam na prawde jest więcej pożywki niż na śmiesznych internetowych pieniądzach. Masz do wyboru, manipulacje kursem, przesypywanie z wora do wora, spółdzielnie, wyprowadznaia majątku spółki za granice, nie publikowanie raportów finansowych, pranie kasy przez wehikuły cypryjski albo giblartarskie, układy w kknf. nbp. prokuraturze. Nie płacenie dywidend w spółkach typowo dywidendowych xD. Odmawianie większościowemu akcjonariuszowi zwołania WZA/NWZA. Wszystko