Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chokysrocky: absurdalne jest to co Zidane powiedział. Czyli co, wyobraźmy sobie mecz Legia - Real, tuż po zdobyciu mistrzostwa przez Legię. Real ma robić jej szpaler? No #!$%@? mac, co oni cpają w tym Madrycie.
@Soviak: to czemu barca nie zrobiła szpaleru Realowi, gdy ten rok temu zdobył mistrza? Była do tego okazja w meczu o superpuchar Hiszpanii.
@Soviak: to czemu barca nie zrobiła szpaleru Realowi, gdy ten rok temu zdobył mistrza? Była do tego okazja w meczu o superpuchar Hiszpanii.

@kasa: lol, przecież nie ma czegoś takiego jak szpaler w superpucharze za mistrza sprzed roku. Szpaler wykonuje każda kolejna drużyna, która gra z zespołem który zapewnił sobie przed końcem sezonu tytuł mistrza.
30 grudnia 2015, Betis wykonuje szpaler Barcelonie po zdobyciu KMŚ. Wtedy nikomu nie przeszkadzało, że Betis nie brał udziału.

@januszek123457: Aha, a Deportivo zrobiło tydzień temu Barcelonie nawet szpaler za zwycięstwo w pucharze króla, czego nikt nie robił. Co w związku z tym?
Nauczcie się, że to tradycja oklaskiwania mistrza bieżących rozgrywek do końca sezonu. Jak wygrasz w ostatniej kolejce nie masz żadnego, jak wygrasz dziesięć kolejek przed końcem masz dziewięć

#!$%@? o tym że nie grają w rozgrywkach jest śmieszne, chociaż niby tak bo odpadają regularnie w 1/4 to może rzeczywiście nie grają. Poza tym ten szpaler w tych czasach to jest nie powód do szacunku a do naśmiewania się więc nie wiem o co ból dupy taki oni nie robili Real nie robi i proste koniec tradycji.

Fragment który najlepiej to wyjaśnia bo wielu nie wie ale dołoży swoje bo to
@krissq2502: Jeszcze raz. Jako dowód sympatii to ktoś może zrobić Barcelonie nawet szpaler za puchar Gampera. Nie ma żadnych tradycji z tym związanych, jedyny tradycyjny szpaler to ten dla mistrza przed końcem sezonu. Barcelona zrobiła Realowi taki szpaler w 2007/2008, a teraz w analogicznej sytuacji Real nie.

To, że uznaniowo kluby robią sobie teraz szpalery za każdą głupotkę nie ma związku z tym jak to było przez lata organizowane.
@marek-kalka: tu nie chodzi o to że nie zrobiła tylko o to że #!$%@?ą że nie zrobili bo nie grali w KMŚ(które są następstwem LM i tak jak i Superpuchar Europy)co jest nie prawdą a nawet hipokryzją bo takiej Sevilli zrobili a grała w Lidze Europy tam grała Barca???
@krissq2502: po co mnie wołasz?

pisałem, że #!$%@? mam na ten szpaler, a koledzy już ci wyjaśnili, że tradycja jest szpaler dla mistrza zdobytego przed końcem rozgrywek, a inne szpalery to zwykłe widzimisie
@krissq2502: Ale co mnie obchodzi ich stanowisko? Ja zaznaczyłem opcję, że jak Real nie chce to niech nie robi.

Zwyczajnie głupotą jest szukanie analogii miedzy szpalerem za ligę europy, superpuchary, puchar króla, czy inną ligę mistrzów, bo takie owszem się zdarzają ale wynikają ściśle z sympatii lub jej braku między zespołami i jak prześledzisz historię to nie ma żadnej reguły, co więcej zwykle takich szpalerów jednak nie było.

A szpaler dla
@tubbs: to po co tutaj zostawiłeś swoje zdanie w formie komentarza, a po drugie to nie odpisuj proste, po co dodajesz swoje marne trzy grosze znów które nic nie wnoszą, i nic nie wyjaśnili tylko powtarzają swoją mantrę.

@marek-kalka: zwyczaj zmienił się w tradycje a teraz w regułę spoko. Było wiele drużyn które to miały gdzieś ale nie komentowano tego bo to nie Real taka prawda. Zrobili Sevilli za LE
@krissq2502: No tak jak mówię, ja nie jestem Bartomeu, dla mnie to też pokrętne tłumaczenie. Po prostu nie ma co przytaczać dowodów anegdotycznych w tym przypadku bo jedni robili, a drudzy nie, zaś te szpalery ligowe dla mistrza to akurat stara tradycja i już.
@marek-kalka: no ale to się właśnie sprowadza do tego że jeżeli oni nie potrafią uszanować to dlaczego sami naciskają.
Dla mnie ta afera jest z dupy jedni i drudzy mają za uszami po równo i na tym koniec ten szpaler Barcy dla Realu i odwrotnie były by wykorzystane w złych emocjach kibiców i ani jedni ani drudzy go nie robią i proste.