Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie czy gdyby u władzy była ekipa Tuska to czy Ukraina by wciąż walczyła? każdy pamięta, że to my rozwiązaliśmy ten worek ze sprzętem bo inne kraje nawet bały sie pomyśleć aby wysyłać broń na Ukrainę ( a najbardziej Niemcy) to że Donald Tusk biegał i biega na berlińskiej smyczy to też żadna tajemnica, dlatego śmiem twierdzić, że gdyby to Platforma była u władzy nie odważyliby się posłać ani jednego czołgu na Ukrainę i również nie pozwoliliby aby Rzeszów stal sie hubem przeładunkowym, co oczywiście już dawno doprowadziłoby do przegranej i upadku Ukrainy.
#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #wydarzenia #niemcy
szachmat1488 - Zastanawia mnie czy gdyby u władzy była ekipa Tuska to czy Ukraina by ...

źródło: z28272499AMP,Donald-Tusk--Angela-Merkel--Wladimir-Putin-i-Lech-

Pobierz
  • 39
@szachmat1488: Jeżeli wygrają wybory w tym roku, to na 100% odetną Ukraine od pomocy. Na pewno zagrają tak jak niemcy czy putler im każą, tak jak to robili wczesniej. Będą udawać, że próbują ze wszystkich sił pomóc, ale niestety już nie jest to możliwe i wtedy na bank będziemy mieli 3 wojnę światową... Jak to pisali w rosyjskich gazetach o Tusku ? Nasz człowiek w Warszawie...
aaaa zapomniałem jeszcze dodać, że oczywiście chmara imigrantów z Białorusi zostałaby wpuszczona, no bo jakże by inaczej! i wtedy już przybycie fali uchodźców z Ukr mogłoby mega zdestabilizować nasze Państwo, zwłaszcza, że ta fala z Ukrainy mogłaby być kilka razy większa, bo rosjanie robiliby swoje "porządki" już w całej Ukrainie a nie tylko jej części
@szachmat1488: Ta presja była dobra. Wydaje mi się, że niemcy przede wszystkim cicho siedzą, bo chcą przeczekać obecną sytuację i starają się być neutralnymi i przede wszystkim nie podpadać putlerowi. Pewnie liczą, że jak się wszystko uspokoi, to jeszcze porobią z nim biznesy. Jak u nas wygra Tusk, który siedzi w tym unijno-ruskim bagnie po uszy, to na pewno będzie robił wszystko pod ich dyktando, czyli tak jak to robił w