Wpis z mikrobloga

A ja czasem lubię poleżeć a czasem posiedzieć. Ja p------e. Wiecie, to nie jest tak, że oczekiwałam jakiegoś eseju o spędzaniu wolnego czasu. Po prostu kiedy ktoś nie ma żadnego opisu, trudno nawiązać rozmowę i od tego są pytania pokroju co tam, co dziś robiłaś, jak się masz, co lubisz robić w wolnych chwilach. Są po to, żeby złapać jakiś punkt zaczepienia. Ja p------e. Czemu ludzie tego nie rozumieją. Ja p------e. Ludzie powoli zaczynają przypominać maszyny które się pingują i c--j z tego wychodzi, poza utrzymywaniem kontaktu. No ale na cholerę wam kontakt, zjeby, skoro wiadomości to tylko ciąg zer i jedynek, bez sensu, bez ładu, bez znaczenia.
#badoo #podrywajzwykopem
p.....o - A ja czasem lubię poleżeć a czasem posiedzieć. Ja p------e. Wiecie, to nie ...

źródło: comment_1dg17ep6eOHCxsPO3VIsa03t1LBh8GVd.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pizza-eco Imię ojca? Imię matki? Miejsce zamieszkania? Zawód wyuczony? N----------z mu kwestionariusz, dlatego ta rozmowa tak wygląda.

Widziałem już w c--j takich rozmów, ale w drugą stronę - typ n---------ł kolejne punkty z wniosku o przyznanie kredytu, a babka mu odpowiadała XD
  • Odpowiedz