Wpis z mikrobloga

Wiem że "Hating popular things doesn't make you an interesting person" ale naprawde nie mam pojęcia jakim cudem ten wysryw może się komukolwiek podobać. Przecież targetem całej tej płyty są nastolatki które mysla że słuchają "mądrego rapu" a tak naprawdę to jest to samo gówno tylko zapakowane w inny papierek. Gimby się spuszczają nad głębokimi tekstami, przecież to jest to samo co Rogal DDL w większości, tylko że ze smutnym klimatem i napisane trochę inaczej. Tu się zgodzę że płyta jest muzycznie w innym stylu niż inne, ale to jest przecież ściąganie z Ameryki. Jak chcecie innowacji to patrzcie sobie na pro8l3m, oni zrobili coś rzeczywiście nowego i unikatowego a oni? Pfff #niepopularnaopinia #rap #polskirap #tacohemingway #quebonafide #taconafide #gowno
Pobierz Kudlak30 - Wiem że "Hating popular things doesn't make you an interesting person" ale...
źródło: comment_KS2br6eRLWz2UDI3LEDFE1VlABjD7M9R.jpg
  • 40
@harnas_sv: Poza tym podjerzewam, że spora część z tak piszących to ludzie 25+. Kiedy na scenie zaczynał Łona, OSTR, czy Afro Kolektyw, to z drugiej strony do wyboru był na topie Peja, Liroy i inni ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i niesmak pozostał
@Kudlak30 hm, problemy od kilku lat robią dosłownie ten sam schemat. Jeśli mówisz, że taconafide jest słabe, to zakładam, że albo nie przesluchałeś całego albumu albo po prostu nie rozumiesz tej sceny.
przecież to jest to samo co Rogal DDL w większości, tylko że ze smutnym klimatem i napisane trochę inaczej.

@Kudlak30: lol to o wszystkim tak można powiedzieć, ten styl gotycki i romański to wszystko takie same tylko w innym klimacie i inaczej zbudowane
@Kudlak30: nie wiem o #!$%@? chodzi z problemem. Kwadratowe jednostajne flow, cały czas ta sama modulacja głosu i większość tekstów typu story telling. Sam lubie od czasu do czasu posłuchać ale nie rozumiem ludzi spuszczających się nad tym ze to „najlepszy wykonawca” w Polsce etc. Taconafide niektóre numery siadają inne mniej, ale jezeli chodzi o skillsy to obaj zjadają Oskara imo
@Kudlak30: Ponieważ czy tego chcesz czy nie Quebo i Taco to topka ostatnimi czasy , pokazali że z sukcesem mogą pchać swoje solowe kariery i ciągle progresować.Po prostu połączenie tych dwóch panów na jednej płycie spowodowało kulminacje obu fanbase'ów które rosły jak kula śnieżna ostatnimi czasy :)