Wpis z mikrobloga

Streszcze wam randke siostry:
14:00- Spotkanie w parku.
16:00- Pójście do galerii w poszukiwaniu legginsów.
18:00- Siostra znajduje buty a chłopak z Tindera kupuje buty.
19:00- Staje się głodna chłopak stawia obiad i lody.
21:00- Siostra się zmęczyła koniec randki, chłopak zamawia jej taksówkę i płaci.

Siostra się najadła i dostała nowe buty.
Samiec Beta stracił czas i pieniądze.
#tinder
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrobiła tylko loda czy dała tez d--y za to ?


@Shmit: Coś od siebie to by musiała dać normalnemu facetowi. A jak poszła na randkę z cipeuszem to nic nie musi dawać, a może wszystko brać. Cipeusz i tak jest szczęśliwy że jakaś się z nim umówiła i jest gotowy za to płacić. Co ciekawe - prostytutce by nie zapłacił za s--s (co by dla niego było tańsze), ale za
  • Odpowiedz
@Alvaroa77: na temat Twojej siostry zostało powiedziane już chyba wszystko i nie ważne jak zapracowała na te buty, jej życie, ale dla mnie to Ty jesteś skończonym kretynem (jeśli to nie zarzutka), że dzielisz się czymś takim na ogólnym forum i jesteś w pewny sposób z tego dumny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ale dla mnie to Ty jesteś skończonym kretynem (jeśli to nie zarzutka), że dzielisz się czymś takim na ogólnym forum i jesteś w pewny sposób z tego dumny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PrzekliniakCQ: Przecież tylko opisał typowego cipeusza na randce. Normalna sprawa. Jestem pewny że wielu Wykopków tak samo by się zachowywało na randce - kupują jej wszystko, płacą za wszystko, żeby tylko spędzić z nią
  • Odpowiedz
@Jokker: a skąd wiesz jak wyglądają randki typowych "cipeuszy"? Zresztą jak zauważyłeś, wisi mi w jaki sposób panna zdobyła/zapracowała na buty. Dla mnie gość jest kretynem, że to nagłośnił. Zastanów się, postąpił byś tak jak on ze swoją siostrą?
  • Odpowiedz
@Alvaroa77: Opowiem ci autentyczną historię, pewien chłopak znajomy, zawsze się śmiał, że jego żonka ma j----e szczęście, bo łazi patrzy w ziemie i zawsze coś trafi, jak nie łańcuszek, to bransoletkę, jak nie bransoletkę to zawieszkę do łańcuszka, no farciara
Tym "Szczęściem" okazał się oblesny typ z jej pracy, chłop z doroslymi dziećmi i ponad 50 na karku
J---ł ją i nagradzał
Nie znam twojej siostry, ale jezeli to nie
  • Odpowiedz