Wpis z mikrobloga

Hej, miałem dziś przeinstalowac dość wiekowego kompa (stacjonarny, winda 7, obrandowany marka dell, bebechy ogolnie szkoda gadać ale system ciągnęło). Powodem był brak możliwości załadowania konta użytkownika i ogólne wczesniejsze złe dzialanie. Wiem, że wcześniej ktoś próbował nareperowac to przez stworzenie nowego konta użytkownika i usunięcie poprzedniego, niestety po dniu problem powrócił.

No i teraz spotkałem się pierwszy raz w życiu z następującym problemem: instalator ogarnął wszystkie punkty instalacji, doszedl do ostatniego - konczenie instalacji i mam komunikat: Instalator nie może kontynuować z powodu uszkodzonego pliku instalacyjnego. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z dostawcą dysku instalacyjnego systemu Windows lub administratorem systemu.

Używałem bootowalnego pendrive. No to w takim razie spróbowałem 3 inne obrazy systemów, za każdym razem to samo. Nie miałem już czasu za bardzo grzebać się z tym dalej, ale moim zdaniem ze względu na wczesniejsze objawy i obecne coś nie tak jest z dyskiem.

Pewnie za dużo niewiadomych żeby udzielić jasnej odpowiedzi.

#komputery #windows7 #systemyoperacyjne
  • 3