Wpis z mikrobloga

@PolskiPeterson: mnie, nieteistę, ma boleć dupa bo jakiś zielony frustrat nie ma pojęcia o czym mówi w kwestii religii?
Piekło to nie to co ksiądz ci powiedział jak miałeś 7 lat. To nie wymiar ognia, tylko miejsce bez Boga. Dosłownie najgorszym miejscem w jakie można trafić według katolików jest miejsce bez Boga. Wiec nie ma tu żadnej zemsty.
@PolskiPeterson: Mylisz sie. to nie jest mszczenie sie
w czyścu są ludzie którzy muszą odczekać (przepracować) pewien czas i zostają zbawieni
w piekle są ci którzy gardzą bogiem i jego łaską - nie chcą sie zmieniać
(i nie wyjeżdżaj mi że piekło jest wieczne, nawet sam papież wspominał że nie jest)
@Renard15: a to zemsta ma/jest być wieczna?
Zemsta to kara/sprawiedliwość. Boli nazywanie rzeczy po imieniu o , że głupie hasełka są tylko jak to zwykle bywa dla chrzescijan nic nie znaczaca poprawa ich zachowania a tylko samopoczucia xD?
@Naxster: O jakim cierpieniu ty mówisz? bez sensu rzucasz jakieś zdania jakbyś coś udowadniał albo z kimś prowadził dyskusje.
ja powiedzialem, zebyscie sie mścili i szukali sprawiedliwosci za krzywdy bo nawet bóg się mści.
XD lol co za smutny, zagubiony człowiek nawet w rozmowie się gubisz :/
@PolskiPeterson:
zemsta to zemsta.
bóg dopuszcza mszczenie sie ale nigdy tego nie pochwali.
nie ty sie będziesz "mścił", zluzuj poślady

głupie hasełka są tylko jak to zwykle bywa dla chrzescijan nic nie znaczaca poprawa ich zachowania a tylko samopoczucia


napisz jeszcze raz bo nie jestem w stanie zrozumieć co miałeś na myśli