Wpis z mikrobloga

U nas chlopaki wyławiają z wody wiaderkami a potem kazdy ma swoj przydział, ale u kolegi wyzej to nie wiem. Może z kosmosu ciągną
@Arnfinn: a skad masz internet na morzu


Akurat płyniemy blisko Włoch więc łapie zasięg, ale satelitarny też mamy (tylko drogi trochę u nas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Arnfinn chyba zły MMSI wybrałeś :) Też się na jednym kontrakcie kręciłem w tych rejonach. Constanca, Noworosyjsk, Na Morzu Marmara z 6 portów, Izmir, Pireus, wschodnie Włochy

Teraz miałem wschodnie stany, mundra, nhava sheva, port said, jeddah, bin qasim. Ogólnie nudy.
@Arnfinn chyba zły MMSI wybrałeś :)


Też się na jednym kontrakcie kręciłem w tych rejonach. Constanca, Noworosyjsk, Na Morzu Marmara z 6 portów, Izmir, Pireus, wschodnie Włochy

Dokładnie ta trasa tylko mniej portów na morzu marmara. Teraz nam na szczescie troche zmieniają trasę i zostają 2 porty na morzu marmara, Izmir potem Grecja, Chorwacja, Słowenia i Włochy
@Arnfinn w Słowenii też byłem, w Koper. Jak masz czas to niedaleko terminalu jest Interspar i można sobie zakupy zrobić i całkiem fajne miasto, żeby wyjść i się trochę odmóżdzyć.

Za kogo jestes? Adresuj posty pod moj nick, bo nie widzę powiadomień