Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: czyli jeszcze gorzej( ͡º ͜ʖ͡º)
Zaczynam sie zastanawiac nad przejsciem na kde po tylu latach siedzenia na gnome3 i wczesniej na gnome2. Ostatnia zabawa na,nim troszke dala mido myslenia.
@Szuwax: Nie wiem, realnie z mojej perspektywy kde jest za każdym razem o kant dupy rozbić kiedy do niego wracam xD

Jak to jest, że na "najbardziej konfigurowalnym środowisku" nie mogę sobie ustawić rzeczy, które w xfce są oczywiste do ustawienia od zawsze?

Ehh...

#boldupy xD
@Kryspin013: nie mam,pojęcia,ale,ta,jefna godzina z plasma 5 była bardzo satysfakcjonująca. Chociaż zapewne zostane przy gnome3 (wczesniej,go eywalajac i wrzucajac kde na 1 dzien). Gnome ma go,do,siebie, ze latwo go idzie ustawic pod siebie.
@Szuwax: Właśnie kde niby też (a przynajmniej tak jest reklamowane) ale gdy chcesz chociażby zmienić theme z systemowego na inny to okazuje się że albo nie ma innych theme albo działają i wyglądają jak gówno nie mogąc się przystosować do okienek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie o dziwo polecam kde, bo ma ogrom fajnych rzeczy. Sam planuje go potestować dłużej, ale ciągle to odkładam ze względu na