Wpis z mikrobloga

XDDD W oko.press planują strategię blokowania "faszystów".( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://oko.press/dlaczego-tym-razem-udalo-sie-zablokowac-przemarsz-faszystow-przez-warszawe-5-czynnikow-sukcesu/

Atak z zaskoczenia z użyciem pirotechniki.

W bitwie ulicznej liczy się nie tylko liczba i siła, ale też taktyka i uzbrojenie. Skuteczna blokada nie może biernie czekać na faszystów – wtedy policja może ją po prostu otoczyć i przepuścić faszystów bokiem. Musi pojawiać się znienacka i elastycznie reagować na sytuację na polu bitwy.


Jak tam @Andreth byłaś odpowiednio dozbrojona? xD

Swoją drogą zadziwiające jest to jak szybko te wszystkie gównoportale srające o zwykłe odpalanie rac na Marszu Niepodległości teraz tak ochoczo aklamują rzucanie piro w ludzi o innych poglądach.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #polityka #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazlewactwa #antyfaszyzm #antifa #obywatelerp #antyneuropa #bekazneuropy no i w sumie #mirkohooligans ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz RYSZKRE8888 - XDDD W oko.press planują strategię blokowania "faszystów".( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
źródło: comment_k3tB1vDPfpXIpit6IylSgDFOo0ABm8kf.jpg
  • 15
@Andreth

Ten cudzysłów dałem trochę z przekory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak byłaś dozbrojona? I co myślisz o pirotechnice? Pamiętam jak kiedyś Kasprzak w polsacie z Marzochem z MW przez cały czas nawijał jakie to race są niebezpieczne, czyżby nagle zmienił na ten temat zdanie?
@Andreth: Witam Cię lewacki trollu.

Nie chcę bronić tych typów, też ich nie lubię. Ale chciałbym mieć jakiś dowód, by móc im czasem przywalić. To zdjęcie, i to drugie takie podobne, bardziej modne, z tymi runami "ss". Przydałby się jakiś dowód, że zostały one wykonane podczas ich marszu. Jakakolwiek wzmianka w gazecie z galerią zdjęć na której to widać? Bo póki co nie znalazłem. Tylko bodaj wybiórcza o tym napisała, ale
A temu czemu się spadło z rowerka?

To jak byłaś dozbrojona?


@RYSZKRE8888: W gumę do żucia, miętową.

I co myślisz o pirotechnice?


Że to dziecinada, na dobitkę w tłumie niebezpieczna. Kasprzak podziela moje zdanie.

Póki co nie ma dowodu że to zdjęcie nie zostało wykonane gdzieś indziej.


@MattJedi: Wyparcie motzno.

I już nawet nie ma co się cieszyć z tego, że lewaki biją się z lewakami.


Niuniek, oprócz policji (która
Pobierz Andreth - A temu czemu się spadło z rowerka?

 To jak byłaś dozbrojona?

@RYSZKRE8...
źródło: comment_scRHabd7eWlRz466WHfQDnjz9tvJ6skH.jpg
Chcę zdjęcia-dowodu że zdjęcie zostało zrobione w tamtym miejscu, i w ich tłumie.


@MattJedi: To se chcij. Zdjęć po sieci hula sporo, możesz sobie poszukać, zidentyfikować osoby obok itp. Ja nie mam czasu na głupoty. A tę informację wrzuciłam ci po to, żebyś wiedział, że skarżymy policję oraz pewnie ratusz (i nasza grupa prawna ma zdjęcia i filmy) naprawdę, nie dla picu.

chłopie


Uuu, gender.

tak jak i Ty


Może być,
Pobierz Andreth - > Chcę zdjęcia-dowodu że zdjęcie zostało zrobione w tamtym miejscu, i w ich...
źródło: comment_qOFLm49kvqlQZLzrmlsTva1Lr8A57lgl.jpg
@Andreth: Dej mi szerszy kadr. Ile razy mam mówić? Od początku mówię - te 2 zdjęcia są JEDYNYMI jakie są w tym kontekście wrzucane, i specjalnie szukałem jakiegoś potwierdzenia, ale nie znalazłem.

A że policja to co? Równie dobrze zdjęcie mogło zostać zrobione w Zgorzelcu koło niemieckiego Ostritz, ile razy mam się powtarzać? A ja chcę potwierdzenia że to te lewaki to zrobiły, bo ich nie lubię. Ale w przeciwieństwie do
Jak do tej pory wypuszczasz tylko ściany tekstów, ale dowodów nie dałeś żadnych. Ile razy mam mówić żebyś dał szerszy kadr. A niby dobrze znasz tych ludzi, a skoro tak, to oni mają więcej fotek. Na 100%. Wystarczy że poprosisz kolegę czy tam koleżankę, na pewno Ci udostępnią.


@MattJedi: Naprawdę wyobrażasz sobie, że ktoś będzie przeszukiwał dla ciebie setki zdjęć, żebyś mógł dogadać koledze-naziolkowi? Wysil się sam, chłopie. Tu masz albumy:
@Andreth: Wybacz, ale to że Ty obracasz się z nazistowskim towarzystwie, a potem zgłaszasz mnie za komentarz, w którym niewybrednie się wypowiedziałem o tych, których Ty nazywasz nazistami, to nie znaczy że wszyscy tak robią. Ja gardzę nazistami, Ty widzę ich bronisz.

No ale. Na żadnej z tych galerii nie ma potwierdzenia że to zdjęcie zostało tam zrobione. Znowu - dowodu brak. Jakoś dziwnym trafem nie ma tych typów na ŻADNYM
@Andreth: Ja prdl, przecież sam linkowałem tą fotę przedtem. W moim PIERWSZYM komentarzu tutaj. Ta fota jest tak samo wykadrowana jak ta druga. ()

I nigdzie indziej, poza tymi wykadrowanymi w #!$%@? dwiema fotkami o których mówiłem od samego początku, nie ma go na żadnych zdjęciach.

W ogóle to jest ciekawe, że tatuaż mają jakiś taki podobny, ale koszulki już inne (brak czaszki na ramionach). No i