Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: OMG. Jak na takiego szczuplaka z budowy to az niewiarygodna waga. A z ciekawosci ile w klebie? Bo na pewno jedzonka na stole juz nie zostawisz za bardzo, albo na szafce w kuchni? Z tego wzgledu ze siega juz pewnie wszedzie? ( ) BTW Piekny jest. I to drzewko biale na klacie...
@Niedobry: W kłębie nawet nie mierzyłem szczerze mówiąc. Jak na doga niemieckiego to i tak mam mikro wersję. On raczej ogarnięty jest i tylko pieczywo oraz ziemniaki trzeba chować bo uwielbia. A sam jest na diecie typowo mięsnej, to mu nie w głowie podzeranie ludzkiego ;)
@crazyfigo: Nie sadze ze taka mikro. Ksiegi rozne madre podaja wage minimalna dla tej rasy jakies 55 kg. Jesli Juz ma 64 to juz sporo naprawde. Nie wiem akurat jak dogi ale generalnie duze rasy i generalnie molosy rozwijaja sie w pelni nawet do 3 lat wiec nie zdziw sie jak Ci jeszcze i przytyje i urosnie. Moze juz nie tyle w gore mocno (chociaz ponoc nie ma tu tez reguly)
@Niedobry: Księgi jedno, życie drugie :) Rok temu byłem na wystawie dogów niemieckich i spotkałem m. in. sympatycznego hodowcę z Węgier. Jego wówczas 9-miesięczny dog ważył 88 kg :D Scooby serio nie waży dużo jak na doga. Przytyć już pewnie nie przytyje, zwłaszcza, że ma uber dużo ruchu. Karmię go wołowiną i kurczakiem bez kości.