Wpis z mikrobloga

Mirki, czy nie nudzą was już te gry Ubisoftu? Grałem dotychczas w Far cry 3, Far cry 4, Far cry 5, Far Cry primal, Assassin Creed Origins. Czy według was nie jest nudne wyzwalanie posterunków, wchodzenie na wieże, zabijanie zwierząt i sprzedawanie skór. Ten schemat gier Ubisoftu w moim odczuciu jest nużący, co grę jest to samo. Co wy o tym myślicie?
#pytanie #gry #grypc #konsole
  • 13
@adam-walinski przedwczoraj ogarnąłem sobie farcry5, od dawna zachcialo mi sie grac. Niestety gra jest nudna jak flaki z olejem. #!$%@? nawet tak prosta rzecz jak dostep do broni i ekwipunku. W trojce czy czworce bylo fajnie. No i na tym sie koncza zmiany, bo reszta to nudne napotykanie wrogow i zdobywanie wspomnianych posterunkow. Kiedys to bylo...
@adam-walinski: Nudne, FC3 przeszedłem prawie całego zanim wszystkie sloty na giwery odblokowałem, tak bardzo nie chciało mi się za zwierzętami ganiać, a oni wymiślili jeszcze zbieranie jakichś #!$%@? posążków, chyba głowę z dupą pomylili. No ale sa autystyczni wbijacze platyn którzy dostaną nerwicy jak nie podniosą każdego gówna w grze, dla nich taki ubisoft to najlepszy miód.