Wpis z mikrobloga

@kubas_782: 10 kafli, ja #!$%@?, zrobię Ci za ok 500 zł miesięczną kurację, po której będziesz wyglądał jak "hippis". Piszę serio...włosy odrosną w ciągu miesiąca.

@Atencyjny-Kitku ta i kordle z dupy. Bawola w zestawie... lysienie androgenwe to inn niz to co maja rozowe
Piszesz bzdury
  • Odpowiedz
@wooster: @50HerbatGreya: ale wy nawet nie wiecie, co ja mam, i już od razu - typo-o-negative. Sama miałam łysienie po chemii, a już wyrokujecie, że nie działa! Psia wasza mać. Typowe mirko - srirko - sirius biznes - kręcę beke - ja mam specyfiki, które nie kosztują dużo, baaa, grosze w aptece, a Wam się dupy ruszyć nie chce. Homo sovieticus!
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: po prostu nie wierzę. gdyby to było takie proste, tanie i skuteczne, to ludzie nie robiliby sobie przeszczepów. Nowe włosy nie odrosną w miejscu, gdzie kiedyś były i się zdegenerowały. No ale zrób w takim razie ten poradnik, chętnie spojrzę.
  • Odpowiedz
@minusuj: bardzo ciężko, trzeba robić w najlepszych klinikach, bo blond włosy to specjalny przypadek :D najlepiej wychodzi na czarnych i ciemnym blondzie.
@h3lloya: tylko loxon i witaminki ;)
@KawaJimmiego: zrobię pełną dokumentację po roku. Starych zdjęć nie mam takich specjalnie robionych pod efekt przed/po. Miałem taką deprechę związaną z włosami, że nie chciałem się widzieć na zdjęciach w ogóle :D
@diszowski: 27 - wiem,
  • Odpowiedz
@wooster: na sobie nie zrobię, bo odrastają. Ale mam znajomego, który ma właśnie łysienie androgenowe ;-) zrobię, Mireczku, kapcie Ci z Twoich pięknych stóp spadną :-)))

@wooster twoj znajomy leci na finasterydzie po ktorym siada potencja a efekty ma tylko na czas stosowaniab koniec dygresji kitkowej
  • Odpowiedz
@1marcin1: ty to jesteś frustrat? Skąd wiesz, jakie ja mam dowody i CO MAM? Na pewno za to masz złotą kulę. Nie chce mi się z gimbusem gadać - nie mam na to ochoty. Serio. idź być frustratem, gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@kubas_782:"Twoje są pobierane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć dobre włosy z tyłu - im grubsze i zdrowsze, tym efekt będzie lepszy. "
Czyli w końcu moje 3 cm grube włosy na barkach się przydadzą xD
  • Odpowiedz