Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, w jaki sposób mając numer telefonu mogę dowiedzieć się do kogo on należy?

Mam numer telefonu do kochanka mojej żony i nie wiem jak sprawdzić kto to jest. Ogólnie żona (mam nadzieję) opamiętała się w porę i wróciliśmy do siebie ale trapi mnie to wciąż a nie chce zdradzić kim on był. Nie daje sobie z tym rady a muszę wiedzieć czy to przypadkiem nie jest ktoś z jej otoczenia tylko ktoś z drugiego końca Polski (tak jak mi powiedziała). Internetowe książki telefoniczne nie mają go w bazie :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: sync.me jak ma podpięty pod facebooka.

Ale

Ogólnie żona (mam nadzieję) opamiętała się w porę i wróciliśmy do siebie ale trapi mnie to wciąż a nie chce zdradzić kim on był.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wież w takie rzeczy mirku, świat jest brutalny, i takie terapie to tylko odciągnie nie uniknionego, wiem że ciężko ci wierzyć w moje słowa, ale nie oszukuj się.

Dowody w sprawie + nagrania + terapia i
Mam numer telefonu do kochanka mojej żony i nie wiem jak sprawdzić kto to jest

@AnonimoweMirkoWyznania: 3 opcje, które ja znam:
1. wpisz numer telefonu w wyszukiwarkę fb i Ci znajdzie profil gościa
2. wpisz w google numer telefonu i może namierzysz jakieś aukcje allegro itd
3. zainstaluj sobie jakąś najlpopularniejszą apkę do zarządzania kontaktami na androidzie, która ma opcję "przywidywania" kto czai się za numerem telefonu, często są po prostu
GwiezdnaPantera: Mam dobrego kumpla, który ma jeden "problem". Znalazł #!$%@? w śmieciach i nie ma oporów nawet przed ruchaniem zajętych lasek. Wierz mi, przerobił ich masę. Po prostu nie widzi w tym nic złego, bo jego zdaniem, to ci goście są najbardziej winni, bo je zaniedbali. Fakty są natomiast takie, że te laski wiedzą, że robią coś złego, ale robią to z pełną świadomością i nie przestają. Gdyby nie to, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co w ogóle ci personalia tego kolesia? Przecież on jest w tej sprawie zupełnie niewinny, możliwe że nawet nie wiedział że ona jest mężatką. To ona ci ślubowała że do śmierci i tak dalej, a nie ten facet...

Zadziwia mnie że większość osób bardziej #!$%@? jest nie na swojego partnera, ale na osobę z którą ten partner ich zdradził.