Wpis z mikrobloga

W tym roku to jakaś plaga z rozbitym szkłem na ścieżkach. No szlag mnie trafi drugi kapeć w tym sezonie i musiałem 10 km wracać na samej feldze. Dobrze, że tylko tyle. Dosłownie co chwile jakieś drobinki szkła leżą na drodze, które widać tylko jak się jedzie 5 km/h. Jak ja gardzę tymi patusami i gimbusami, nie dość, że zostawią syf po sobie to jeszcze muszą roztrzaskać butelki o drogę.

#zalesie #rower
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dymel: Ja mam założone jakieś najtańsze cst alice eco 26x1.75, czy jakoś tak. Podejrzewam, że co najmniej połowę moich kapci mógłbym uniknąć, gdyby mi się tylko chciało kupić nowe opony, bo te co mam są już na wykończeniu xD
  • Odpowiedz
@dymel: To, że są do kitu, to wiem, ale po co inwestować w jakieś lepsze opony do roweru wartego góra 350/400 złotych. A z lepieniem dętek u mnie nie ma problemu, 30 minut i gotowe :)
  • Odpowiedz
@krabozwierz: dobre opony wcale nie są dużo droższe niż słabe - teraz opony Specialized Infinity 700x38C i po tych szkiełkach latam prawie co chwila, kosztują ~55zł. Jeszcze żeby stare był ok to rozumiem, ale skoro i tak trzeba wymienić to warto te parę złotych więcej dać.
  • Odpowiedz
@dymel: U mnie trzeba cały rower zmienić tak prawdę mówiąc, także i don't give a fuck about flat tires. Póki co jeździ, jak się przebije to zakleję dętkę, wyciągnę śmiecia z opony i znowu jazda. Co ciekawe głównie flaki łapałem w zimie i na przedwiośniu. Teraz jest cisza i spokój z kapciami.
  • Odpowiedz
@DrunkSmoker: Ciebie szlag trafia? Ja w trzy tygodnie złapałam 6 gum przez pijaków i ich szkło. Długo by pisać. Szkło i jego drobinki doprowadzają mnie do nerwicy. Na tę imprezę wydałam w tym miesiącu ponad 600 zł :/ I urząd miasta też zaczęłam męczyć regularnie. Efekty niby są, ale nie takie, jakich oczekuję ;)
  • Odpowiedz
@krowi_placek: Trafił mnie szlag dzisiaj, bo dopiero 3 razy wyszedłem na rower w tym roku, a 2 razy złapałem gumę. No, ale 600 zł za naprawy, to dopiero musi boleć. Mój rower ma teraz pewnie mniejszą wartość. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz