Wpis z mikrobloga

Poradnik jak znaleźć znajomych. Zapewne większość z was z tagu przegryw ma problem z tym że nie mają znajomych. Rozwiązanie jest bliżej was niż myślicie.;) Tak wiec sposób numer jeden, byc może juz oklepany SILOWNIA, jesteście takim typowym mireczkiem, idziecie sobie na silke i pytacie sie ziomeczka albo ziomalki czy wam pomoże z ciezarem( wiecie asekuracja) i później ta osobę zagadujecie, ze może jakieś piwko po silce czy cos i elo, macie znajomego. Drugim sposobem jest PIES, macie małego słodkiego pieska i chodzicie z nim na spacery, możecie mieć mordę 0/10, ale i tak dzięki psu no może nie zaruchacie, ale poznacie nowa osobę.Kolejnym sposobem jest zapisanie sie do jakiegoś klubu sportowego, ewentualnie kółka szachowego albo różańcowego, nie wiem, cokolwiek XD i tam można zawiązywać znajomości.O portalach takich jak tinder czy 6obcy nie mówię, bo to sie mija z celem. Mam nadzieje ze wam chociaż troche pomogłem i pamiętajcie NIGDY NIE JEST ZA POZNO NA ZMIANY. ! #przegryw ! #wygryw ! #silownia ! #psy ! #wychodzimyzprzegrywu ! #tfwnogf
.
  • 9
  • Odpowiedz