Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kojarzy jaki jest minimalny czas przejazdu ewentualnie maksymalna prędkość na odcinkowym pomiarze prędkości na drodze z #rzeszow do #kolbuszowa ? Czy system odróżnia prędkości w dzień i w nocy czy całą dobę limit jest taki sam? Mieliście już jakieś mandaty z tego radaru?
  • 11
@manikcs: Ja tam rzadko jeżdżę, więc nie kombinuję. Czasami będzie musiał jechać przepisowo, a czasami drugi pas pusty i ma miejsca do wyprzedzania, że hoho :P W dodatku z 50kmh to i seicento się rozpędzi.
Są i niektórzy czy nawet busy Marcel co swego czasu na boczną drogę przed startem, wyjeżdżali za bramkami i mogli cisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bolo92: Jaki sens skoro liczy się średnia? Łącznie z czasem czekania na bocznej drodze i tak wychodzi się gorzej.
@Arrival: Chodzi o to, że wyjeżdżają poza pierwszym punktem pomiarowym tym samym nie robi im zdjęcia i system nie jest w stanie obliczyć średniej prędkości. Swoją drogą ciekawi mnie, czy te kamery co zdjęcia cykają działają wstecz, tzn czy kamera z drugiego pasa łapie również mnie czy tylko samochody ze swojego. Ale tego to się chyba nie dowiemy..
@venad: Łatwo sprawdzić, ale mi szkoda kasy :D Jedź za ciezarowką tak, żeby kamera nie widziała Twojego samochodu. Po minięciu początkowych bramek gaz w podłogę, aby wyrobić średnią ponad 60km/h. Jak łapie wstecz to przyjdzie mandacik :P
@venad: Domyślam się, tylko gdzie tam można tak wyjechać jeśli się przejeżdża przez całość? :) Patrzą na mapę i w paru miejscach można, ale to i tak wyjdzie wolniej :).
@Arrival Od strony Kolbuszowej kilkanaście metrów przed pomiarem jest boczna droga i właśnie pytanie czy jadąc do Klb i skręcając w tą drogę kamera robi nam zdjęcie czy jest to dla niej za daleko.