Wpis z mikrobloga

  • 2311
#mirkomodlitwa
Mirabelki i Mirki, jestem w 31 tygodniu w ciąży, wylądowałam w szpitalu z tzw. PPROM, czyli przedwczesnym sączeniem wód płodowych. Proszę o modlitwę, aby udało się nam wytrzymać jak najdłużej z małą w brzuchu, żeby nie rozwinęło się żadne zakażenie i mała urodziła się zdrowa. Bóg zapłać.
  • 195
  • Odpowiedz
boga nie ma, ale wszystkiego dobrego

@Hubertosik: To na wuj wpieprzasz się pod tag służący do modlitwy?
To fascynujące, że wierzący nie wpadają pod tag #ateizm i nie nawracają was na wiarę w Boga, ale wy już musicie "ewangelizować" nawet osobę, która w trudnej chwili prosi o modlitwę...

@nalia91: Będzie zaraz pomodlone, trzymaj się Mirabelko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ziele1985 lekarze wycieku nie są w stanie zahamować, w pojedynczych przypadkach on sam się hamuje, lecz faktem jest, że wody się odnawiają tak jak mówisz. Wczoraj było ich jeszcze sporo.
  • Odpowiedz
Dajcie spokój, skoro fakt, że ktoś się za nią pomodli jej pomaga to mimo, że ostatni raz modliłem się na swojej komunii to zdrowaśkę odmówię. Ateiści wierzących powinni wspierać Bogiem, a wierzący ateistów racjonalizmem i będzie spoko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@nalia91: nie martw sie. W pewnym wieku nietrzymanie moczu to normalna sprawa ;).

Bedzie git! Nawet jakby mialo sie urodzic wczesniej to teraz to cuda robia z wczesniakami. Sam mialem mniej i oprocz mirkowania na wykopie jestem calkiem normalny.
  • Odpowiedz
@Radeg90: nie ma czegoś takiego jak misjonarz ateistow bo ateizm nie jest religią. A tak adwocem tych religii i modlenia się to ja to widzę nieco inaczej. Wszystko będzie git to powiedzą "ze to był cud" a jak będzie #!$%@? to "ze lekarz #!$%@?ł"
  • Odpowiedz