Wpis z mikrobloga

  • 2311
#mirkomodlitwa
Mirabelki i Mirki, jestem w 31 tygodniu w ciąży, wylądowałam w szpitalu z tzw. PPROM, czyli przedwczesnym sączeniem wód płodowych. Proszę o modlitwę, aby udało się nam wytrzymać jak najdłużej z małą w brzuchu, żeby nie rozwinęło się żadne zakażenie i mała urodziła się zdrowa. Bóg zapłać.
  • 195
  • Odpowiedz
@nalia91 trzymaj się, jeszcze będziesz to wspominała z uśmiechem. :)

@soadfan w sensie z podejrzeniem odklejania się łożyska? Moja zona tuż przed porodem trafiła na oddział z dziewczyną z takim samym problemem, która była przerażona sytuacją. Koniec końców musiała trochę bardziej się oszczędzać, ale urodziła zdrowego dzieciaka, choć minimalnie wcześniej. Trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
@nalia91: to lepiej już kończyć ciążę jak podane kortykosteroidy, bo one mogą maskować infekcję jeśli taka się rozwija. 31 t.c. to duże dziecko, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@nalia91 Dacie radę!! Koleżanka urodziła w 29 tygodniu bliźniaki, miały obie poniżej 1 kg, wszystko szczęśliwie się skończyło. U Was może być tylko lepiej! Powodzenia!
  • Odpowiedz
@nalia91: jak Cię to pocieszy to w pracy urodził mi się dzieciak w 24 tygodniu i teraz w wieku 2 lat nie ma żadnej różnicy między nią, a rówieśnikami. Jakiś czas temu mama wysłała zdjęcia i pisała, że jest dobrze, bo wie, że się interesujemy. A te wszystkie dzieciaczki po 30 t.c. to już w ogóle ładnie się rozwijają.Także jak się to nie skończy to będzie dobrze.
  • Odpowiedz