Wpis z mikrobloga

  • 2311
#mirkomodlitwa
Mirabelki i Mirki, jestem w 31 tygodniu w ciąży, wylądowałam w szpitalu z tzw. PPROM, czyli przedwczesnym sączeniem wód płodowych. Proszę o modlitwę, aby udało się nam wytrzymać jak najdłużej z małą w brzuchu, żeby nie rozwinęło się żadne zakażenie i mała urodziła się zdrowa. Bóg zapłać.
  • 195
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@soadfan ja pierwszego dnia psychicznie byłam kompletnie rozwalona, nie mogłam z nikim o tym rozmawiać, bo od razu płakałam. Dziś 4 dzień w szpitalu i jest lepiej. U Was dochodzi jeszcze tęsknota za malcem. Czy Twoja żonę będą chcieli transportować do Was, czy raczej zostaje w obecnym szpitalu?
  • Odpowiedz
@nalia91: @jonzi: mój brat urodził się kilka godzin za wcześnie i wylądował jako wcześniak , jest (prawdopodobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) całkowicie zdrowy- tylko dużo było chodzenia po lekarzach i trochę w tym inkubatorze siedział pod naświetlaniem jakimś.- wiecie nie znam się. Życzę z całego serducha aby się urodziło zdrowe.:)
  • Odpowiedz
@nalia91: bedzie dobrze! U mnie w rodzinie maluch się urodził w szóstym miesiącu. Dość długo potrzymali go w inkubatorze aż młody się do końca rozwinął i ustabilizował. Teraz wszystko z nim dobrze, cwaniaczek się z niego zrobił i tylko kombinuje jak nie isc do przedszkola :D
  • Odpowiedz