Wpis z mikrobloga

Miruny taka perełka mi wpadła w oko, ale jeszcze mam rozterki(jak zawsze przy wydawaniu pieniędzy), da radę sprawdzić w internecie auto w inny sposób niż te płatne raporty online, zapłaciłem i dowiedziałem jedynie tyle numer silnika jest w raporcie jest 937 A5.000(150km) a na tabliczce wybity jest 937 A6.000(170km), a na autobazie GT widnieje jako "LARGE FAMILY CAR" także ten. Czasami pojawiają się na głównej znaleziska o tym że w dojczach auto nadawało się do kasacji a w pl praktycznie nieużywane, ludzie mają takie hobby że to śledzą czy jest gdzieś jakaś baza ?
#alfaromeo #alfaholicy
  • 10
@SpalonyHeretyk: Auto sprowadzone z włoch, nie ma go w polskim rejestrze, a do zagranicznych trzeba się rejestrować prze eGo co mi się jakoś specjalnie nie uśmiecha(do jednej rzeczy się teraz zarejestruje, a jak kiedyś będę potrzebował do czegoś ważniejszego to znając życie nie będę pamiętał danych do logowania ;d)
@Limon2g: niby fajnie, że ma Q2, no ale jak napisał mireczek wyżej to za droga jest. 1.9diesel (a skoro koniec produkcji to pewnie już z DPF), brak xenonu, naklejka na prawym boku krzywo siedzi i to już na zdjęciu widać, a do kolorów na aucie się nie rzucam, bo może tak akurat światło padło. Jakby była z 5-6k niżej to można by myśleć.
Jakby była z 5-6k niżej to można by myśleć.


@Elessar: Cena jak tak przeglądam mobile.de to całkiem normalna, po tyle te roczniki stoją. Co do naklejki to nie zwróciłem uwagi, dzięki ;)

@Funky666: 159 w sedanie z skórzaną tapicerką(lubie w zimę jak mi grzeje) z 07/08r. do 20k? Z początku patrzyłem za 159, ale ostatecznie ogarnąłem, że mnie przecież na nią nie stać ;D
@Limon2g: Welury w bieda wersji już po 13-14 chodzą, więc może i skórę trafisz. Zresztą tapicerkę możesz zawsze całą dokupić za 1,5-2,5k w zależności od wersji i koloru. Moje kombi z 2007 jest teraz warte ze 20k (może 22), a mam czerwoną skórę, szyber, 1.9 po chipie, porobioną ekologię, koła 18" i sporo innych bajerów. To już są stare auta, do tego mało chodliwe, więc nie ma cudów - ludzie je
@Limon2g: popieram opinie Mireczka z góry, 1,9 diesel w takim aucie to nieporozumienie, nawet jeżeli podciągnie się chipsem to i tak jest mało. Oglądałem swego czasu taką, w stocku w ogóle nie czuć, że siedzi się w sportowym aucie z fajnym lookiem. Byle Honda z v-teciem Cię weźmie spod świateł, no chyba, że zaczniesz nierówną walkę z modowaniem, ale to i tak przy takim silniczku cudów nie będzie przy rozsądnej kasie.
@papaj_21_37: Na papierze GT 1,9 170km ma 8,2s do 100km/h; 159 2,4l 210km 8,3s do 100km/h ( ͡º ͜ʖ͡º) Brzmienie tego 2,4 jest piękne (a przynajmniej mi się podoba), ale zwyczajnie mnie na to nie stać, znczy się stać, ale nie będę potem zarabiał żeby wydawać na naprawy.
Co do hond na światłach, no cóż, życie, nie kupię busso żeby 2 razy w roku wygrać wyścig