Wpis z mikrobloga

@Venro: A powinni wpuszczać jak leci, nagrywać wszystko na kamery, potem wezwać wojsko, zamknać stadion, wyłapać wszystkich pseudokiboli, skazać na dożywocie bo takie śmiecie i tak nic nie wnoszą do społeczeństwa + pobyt w kopalnii uranu. Kilka takich akcji i może w końcu piłka nożna byłaby tym co reszta sportów - dobrym widowiskiem dla rodzin i znajomych.
  • Odpowiedz
@Venro: Ja się dziwię dlaczego oni się tak bawią z tymi kibolami. Jak jakiś gościu odpali racę podczas meczu to jedna z kamer powinna najechać na niego i 6 ochroniarzy powinno go wynieść z meczu, a dodatkowo 10 tyś złotych kary oraz dożywotni zakaz wstępu na stadion.
  • Odpowiedz
  • 0
@Venro Nie przetłumaczysz. Szkoda czasu, ja przestałem już dawno temu, bo kto ma rozum to sam się domyśli o co chodzi, o komu na słowo "kibice" od razu leci piana z pyska i wie tylko "na Zachodzie sobie poradzili" i tak jest nierefornowalny.
  • Odpowiedz
@Venro: no i? Bardzo dobrze. Jakby się okazało, że nie było kontroli i coś się #!$%@?ło, to byś płakał. Twoje 7 minut na bramkach jest chyba mniej warte, niż czyjeś bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
Rudy z Bydgoszczy oszalał chyba do reszty.

@Venro: podtrzymujesz co napisałeś?

Ty chyba nie wiesz jak się odpala piro na trybunach i po co pojawia się sektorówka

@oraculium: myślę, że wiele osób wie jak to wygląda i niedługo będzie płacz że nawet flagi nie można wnieść. Kibole sami pracują aby traktować ich jak bydło. I są sposoby aby nawet 1 ochroniarz wszedł i wyciągnął gościa co racę podpalił.
  • Odpowiedz
@AlbertRosenfield: mowisz o kibicach arki strzelajacych rakietami fajerwerkowymi w postronnych ludzi?

co jest niebezpiecznego w racach i swiecach dymnych? XD naprawde nigdy nie jestem w stanie tego pojac, raca wypala sie, gasi sie butem i po sprawie xD
  • Odpowiedz