Wpis z mikrobloga

@mirkomirka: powiem ci tyle. Tez myślałem ze wakacje z takimi dziećmi to bez sensu wyjazd. Z 8miesieczna córka pojechaliśmy na kilka dni. Zapewne nic z tego nie zapamięta. Ale tłumy ludzi których widziała i obcy ludzie którzy ja zaczepili spowodowali ze się zmieniła. Przed wyjazdem bała się obcych ludzi. Nawet dziadkom nie dawała się wziąć na ręce. Teraz sama do nich leci. Może zbieg okoliczności może nie. Niby podróże uczą.
  • Odpowiedz
@trustME: Nie. Uważam, że jeśli ktoś ma niemowlaki, nad którymi ciężko zapanować, to przynajmniej powinien poczekać aż to dziecko będzie mieć chociaż te 1,5 roku, aby łatwiej bylo je uspokoić. Latać sobie za to może, ale samolotami prywatnymi, bez postronnych pasażerów.
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd jak masz wykupione ubezpieczenie na wyjazd to obczaj czy nie masz w assistance gotówki za spoznienie samolotu ( w compensie 200 eur jak dobrze pamietam )
  • Odpowiedz
Latać sobie za to może, ale samolotami prywatnymi, bez postronnych pasażerów.


@KorelacjaProkrastynacji: dokladnie tej zasady sie trzymaj skoro masz problem z innymi pasazerami.

@acidd: wyglada na opoznienie >3h? Jak dlugi lot w milach? Nie chce zapeszac ale zapowiada sie dobra kasa z odszkodowania bo o zadnych problemach pogodowych nie slyszalem
  • Odpowiedz
dokladnie tej zasady sie trzymaj skoro masz problem z innymi pasazerami.


@trustME: nie mam problemu z innymi pasażerami. W przeciwieństwie do innych potrafię zachować się publicznie i nie denerwuję nikogo swoim zachowaniem. Płacz za to potrafi na dłuższą metę być irytujący dla większości osób.
  • Odpowiedz
@acidd: rozwala mnie w jakich pozycjach dzieciaki potrafią zasypiać. xD Ostatnio mocno wygiętego agenta na siodełku rowerowym widziałem, a ojciec zasuwał po bardzo nierównym chodniku, myślałem, że wypadnie. xD Wracając do tematu: bardzo dobrze, że jeździcie na wakacje z dzieciakami. Każdy bodziec jest dla nich bardzo ważny (zwłaszcza na tym etapie rozwoju), a wy nie dziadziejecie przed TV jak chyba większość rodziców. Miałem co prawda (nie)przyjemność odbycia lotu nad oceanem z
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: robisz niestety to co robi ogrom ludzi bardzo niesprawiedliwie wrzucajac wszystkie rodziny z dziecmi do jednego worka.
Jak ktos sie przygotuje odpowiednio to w 80-90% przypadkow nawet kilkumiesieczne dziecko nie bedzie plakac albo ewentualnie jak zaplacze to tylko chwile.
Oczywiscie, ze sa rodzice którzy majá w dupie to 'bo dziecko to placze' ale wyobraz sobie ze wzgledu na emigracje latalismy duzo juz od pierwszych miesiecy, ale tez na wakacje (w
  • Odpowiedz
@acidd: 400 euro x liczba biletów z uwagi na opóźniony lot na dystansie powyżej 1500km. Chyba wakacje masz za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: zawsze podziwiam że wam sie chce te dzieciaki zabierać w takie podróże. Jak spokojne to dobrze i nie powinno nikomu przeszkadzac, ale pamiętam jak czekałam na lot i przyszla jakas madka z ciągle płaczącym dzieckiem, chociaz bylo to tylko pol godziny to myslalam ze mi glowa pęknie... rozumiem wszystko, ale mogla jednak odejsc gdzies gdzie nie ma ludzi, a nie #!$%@?ć ludzi. Na szczescie okazalo sie ze nawet z nami
  • Odpowiedz