Wpis z mikrobloga

Czemu mam wrażenie, że większość tak oburzajacych się na dzieci w samolocie nigdy nie leciało samolotem xD
Pozdro mireczku dla ciebie i rodziny, nie przejmuj się amebami wyżej
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: to mają nie jeździć na wakacje dopóki dzieci nie będą dorosłe? XDDD chyba jaśnie Pan wytrzyma kilka godzin z dziećmi w samolocie, jeśli rodzice są ogarnięci to je uspokoja. Ale rozumiem, że jak się nie opuszcza swojej piwnicy, to takie ekscesy jak płacz dziecka mogą przerażac.
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: Ta 10min z 2h lotu. Ostatnio lecialem 6h o 24:20 #!$%@? chcialo mi sie spac a obok mnie gowniak 2l. skakal w butach na siedzeniui ryczal ok. 2h. Ojciec siedzenie dalej sobie oczywiscie spokojnie spal ze sluchawkami w uszach.
Wie ktos czy sa jakies odszkodowania z tego tytulu?
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: proponuję ci albo przekonać linie lotnicze o wprowadzenie wpisu w regulaminie, że płaczące dzieci nie będą wpuszczane na pokład, albo, że za kazdą minutę płaczu należy się współpasażerom odszkodowanie.


Albo załóż własną linię lotniczą tylko dla dorosłych, o!

Jeszcze do tego powinniśmy dodać tych co chrapią jak zasną, tych co mlaskają jak jedzą, siorbią jak piją, kaszlą, chrząkają, jedzą szeleszczące jedzenie, rozpychają się, głośno mówią.

Czemu się rozdrabniać! Zabronić szumu
  • Odpowiedz
@acidd: Zawsze jak jadę na wakacje to marzy mi się takie opóźnienie i trzymam za nie kciuki. Masz 600 euro od biletu czyli razem 1800 euro, ~8000 zł. Wycieczka zwrócona i jeszcze trochę pewno na zaliczkę na kolejną będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cebuladeals
@mirkomirka: Na wycieczki lata się z dziećmi z dwóch ważnych powodów: 1) Nie masz co z nimi zrobić. (Dziecka 5m nie zoastawisz
  • Odpowiedz
@Queltas: > Albo załóż własną linię lotniczą tylko dla dorosłych, o!

hotele dla dorosłych (a w sumie osób +16) już są, więc kto wie? Na pewno więcej jest ludzi "bez empatii", którzy chętnie by dopłacili i z takich linii skorzystali.
  • Odpowiedz