Wpis z mikrobloga

@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: podaję sposób.
To jak ktoś zadba o swoją anonimowość powinno być już jego broszką.
Masz prawo twierdzić, że wykonanie anonimowego przelewu jest niemożliwe i nie czytać dalej. Nie będę NSA BACKDOOR SATOSHI CIA wyprowadzać z błędu. W końcu wiesz najlepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mnie jednak buduje, że blisko tysiąc innych osób przeczytało artykuł (nie tylko ten), a co najmniej połowa z nich skorzystała z metody.
  • Odpowiedz
a co najmniej połowa z nich skorzystała z metody


@BeCometA: czyli #!$%@?łeś 500 osób na minę

Masz prawo twierdzić, że wykonanie anonimowego przelewu jest niemożliwe


jak nie masz konta na słupa to nie jest anonimowy, a nic takiego nie widziałem w poradniku
  • Odpowiedz
@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA:

czyli #!$%@?łeś 500 osób na minę

tak bym tego nie nazwał. Widzę, że siedząc pod anonimowym nickiem dobrze idzie Ci wysnuwanie takich teorii.

jak nie masz konta na słupa to nie jest anonimowy, a nic takiego nie widziałem w poradniku

główkuj dalej. Nie wszystko zawsze jest podane na tacy.
  • Odpowiedz
@Luszian: jest możliwość ustawienia cyklicznego doładowania - coś jak z konta bankowego. Bardzo ciekawa opcja jeżeli ma się te zaskórniaki, których nie chce się wypłacać w normalny sposób. Podobna sprawa z Amazonem.

Zachodu jest. To nie ma co ukrywać. Dla niektórych może być to sztuka dla sztuki. Jednak od czegoś się zaczyna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeCometA: I miejmy nadzieję, że kiedyś się rozkręci. Na razie bardziej opłaca się krypto trzymać niż za nią cokolwiek kupować. Ludzie leniwi nawet posiadający możliwości kupna gry lub doładowania karty i tak wybiorą opcję najprostszą. Kiedyś może się to zmieni.
  • Odpowiedz