Wpis z mikrobloga

Witam! Stworzyłem kompilację najlepszych momentów z Gwent Challengera #3 - turnieju Gwinta organizowanego w miniony weekend w kopalni soli "Wieliczka" ;)

Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom organizacji całego eventu - scenki z cospleyerami, specjalnie przygotowane materiały video opowiadające historię pewnej drużyny oraz piosenki barda grane na żywo! Nawet Gaunter o'Dim miał swoje 5 minut...

Link - https://youtu.be/77sAzJeTUME

#gwint #wiedzmin3 #pijanyrycerz
źródło: comment_271QEP8raSAZCPr4S17v9ZpAv1YJWH2T.jpg
  • 8
piosenki barda grane na żywo


@PijanyRycerz: Według mnie nie były grane na żywo - nagrali je wcześniej i puszczali podczas streama.

Ja ciekawy jestem jak wyglądała by historia jakby postanowili się skradać a nie atakować, ciekawe czy wstawią to gdzieś.
@PijanyRycerz: W tym przypadku to co innego. Po walce na końcu bard śpiewał że wiedźmin zginął i że "to wasza wina" więc strzelam że skradając się poprostu by obeszli bandytów, wiedźmin by przeżył a bard zaśpiewałby coś o tym że uciekli i nie uratowali zakładnika.
@PijanyRycerz: Wiem o której scence mówisz, chodzi mi o to że niekoniecznie musiało być jak z golemem - w scence z wyborem oglądających pewnie chodziło o to że albo walczysz, zabijasz bandytów, ratujesz więźnia ale przy okazji wiedźmin ginie albo skradasz się, przechodzisz obok, nie zabijasz bandytów, nie ratujesz więźnia ale za to wiedźmin dożywa końca podróży.