Wpis z mikrobloga

1..Hype na kryptowaluty.
2. 99% którzy je kupowali musieli zrobić to na giełdzie.
3. 99% z tych 99% pierwszy raz założyło konto na giełdzie w życiu.
4. Ludzi poznali giełdy i ich mechanizmy.
5. Ludzi są pazerni i niedowartościowani.
6. 100% z ludzi którzy weszli w BTC zapragnęło być traderami
7. Zamiast inwestować w krypto jak chcieli na początku, zaczęli spekulować.
8. Brak profitu

#bitcoin #kryptowaluty
  • 32
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Jeden #!$%@?, kupując i hodlując spekulacja również odbywa się codziennie, to że ty w niej bezpośrednio nie uczestniczysz to o niczym nie świadczy. Za rok możesz tak samo obudzić się z pustym kontem albo z dużym hajsem. Nie wiem czemu niektórzy myślą że zwiększenie interwału czasowego to jakaś lepsza strategia z niewiadomych przyczyn. Tzn z wiadomych, po prostu nie umieją trejdować więc hodlują i liczą na fart xD
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu niektórzy myślą że zwiększenie interwału czasowego to jakaś lepsza strategia z niewiadomych przyczyn. Tzn z wiadomych, po prostu nie umieją trejdować więc hodlują i liczą na fart xD


@CieplaKaszanka: to nie fart a matematyka a to co Ty robisz to bardziej hazard teraz zastanów się kto więcej ryzykuje? 90% handlujących na giełdach traci.
  • Odpowiedz
to nie fart a matematyka a to co Ty robisz to bardziej hazard


@pawlo74: w paru słowach dwie tak potężne głupoty że nie wiem czy to na serio.

To że 90% handlujących to idioci nie świadczy o niczym. To że większość ludzi przegrywa w pokera również nie oznacza że nie jest on grą umiejętności.

Jeśli wiarę w świetlaną przyszłość BTC nazywasz matematyką to ja się zastanawiam jaką szkołę skończyłeś. Jak
  • Odpowiedz
Jeśli wiarę w świetlaną przyszłość BTC nazywasz matematyką to ja się zastanawiam jaką szkołę skończyłeś.


@CieplaKaszanka: jasne już widzę, że ty ukończyłeś wszystkie szkoły z możliwych i zarabiasz miliony na giełdzie i w pokera. Nic więcej mi nie trzeba.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Jeden #!$%@?, kupując i hodlując spekulacja również odbywa się codziennie, to że ty w niej bezpośrednio nie uczestniczysz to o niczym nie świadczy. Za rok możesz tak samo obudzić się z pustym kontem albo z dużym hajsem. Nie wiem czemu niektórzy myślą że zwiększenie interwału czasowego to jakaś lepsza strategia z niewiadomych przyczyn. Tzn z wiadomych, po prostu nie umieją trejdować więc hodlują i liczą na fart xD


@
  • Odpowiedz
Przez tag przewinęły się tysiące osób a tylko te cztery przyznały się kiedykolwiek że popełniły błąd.

To jest prawdziwa sztuka. Żaden z tych niedowartościowanych frajerów nie potrafi tak prostej rzeczy


@cyberpunkbtc: Tak, bo tylko na błędach można się czegoś nauczyć. Jeżeli ktoś nawet przed samym sobą nie przyznaję się do błędu to nigdy niczego się nie nauczy
  • Odpowiedz
Kto ci powiedział że nie spekuluję?

7. Zamiast inwestować w krypto jak chcieli na początku, zaczęli spekulować.


No ty tak myślałeś, ale ja ci wytłumaczyłem że spekulowanie na dłuższych interwałach czasowych to równiez spekulowanie. Usunięcie konta to bardzo dobra decyzja z twojej strony. Te wrzutki o gimbuskach to tylko pokazują jaka frustracja się z ciebie wylewa, więc zakładam że jesteś kolejnym kryptofanatykiem który spamuje tagi, wpłaca na górkach i żyje wg dewizy
  • Odpowiedz