Wpis z mikrobloga

Nie mam za bardzo gdzie z tym zwrócić a babom w sklepach nie ufam bo mysle ze musza iść na sprzedaż a nie dobra poradę. Jakichkolwiek kosmetyków nie używam mój ryj wyglada jak na zdjęciach w komentarzach. Uzywalam w rożnych kombinacjach: bazy poreproffesionnal, estee lauder, loreal, podkłady Revlona, Max factora i gosh, nawilżanie eucerin, kremy ziaji, krem rumiankowy, serum eucerin. Do tego chodze czasami do kosmetyczki na peeling kapitacyjnych, mikrodermabrazje i kwasy, nie bardzo często, co jakies 2-3 miesiące. Kwas tylko raz w sumie. Nic nie pomogło. Wszystko co nałożę na twarz wyglada dokladnie tak, poza tym po paru godzinach jak przejade palcem to wszystko sie ściera, resztki podkładu osiadają w zmarszczkach i portach. Błagam Mirabele pomóżcie mi uratować moja parszywa mordę bo juz nie wiem co robić. #pokazkosmetyczke #kosmetyki #mirabelkopomusz
  • 21
  • Odpowiedz
@potocko: odstaw te gowna drogeryjne i skończ maltretować cerę milionem kremów.
1. Dużo pij, skora moze sie przetluszczac przez przesuszenie.
2. Nie pisałaś nic o toniku - jeśli nie używasz to koniecznie zacznij, zwłaszcza po płynach miceralnych, które maja nieodpowiednie pH do użycia i zostawienia na skórze bez tonizowania.
3. Złuszczanie co najmniej raz w tygodniu, najlepiej peelingi enzymatyczne. Uzupełniający wybierz się do kosmetologa, który dobierze odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. I regularnie
  • Odpowiedz
  • 0
@potocko przestań używać drogeryjno rossmanowych kosmetyków, lepiej mieć jeden dobry krem nawilżający niż milion na różne okazje. Na pewno nie powinnaś się malować podkładem na co dzień, bo tak naprawdę masz super cerę! Mycie olejem, potem dobrym żelem, i tonik 2x dziennie plus co drugi dzień peeling poprawi ogólna kondycję cery: wiem na wlasnym przykładzie. Dodatkowo jeżeli masz kaski trochę idź do dobrej kosmetolog, ona może pomóc z "wgłębieniami". No i nie
  • Odpowiedz
  • 0
@cat_skeleton: min 2l dziennie. @Mesiva: miałam kiedyś pare kremów bb ale nie widziałam takiego który miałby dobre krycie i wyrównywał koloryt. @dobrzecisiewydaje: nie maltretuje milionem kosmetyków, wymieniłam te których uzywalam w rożnych kombinacjach czyli z każdego po jednym, nic nie dało porządne go efektu. Pije dużo wody, plus herbaty. Złuszczam dwa-trzy razy w tygodniu, peelingi i maski. Szukałam minerałów ale u mnie rynek dupy nie urywa, plus ceny odstraszają
potocko - @cat_skeleton: min 2l dziennie. @Mesiva: miałam kiedyś pare kremów bb ale n...

źródło: comment_kFhx0E8eXTn9JHR6PHDiAhE6xN7qJl8P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Pomeranian: skłonności nie mam. Jak nie zrobię peelingu minimum co trzy dni to skóra łuszczy sie jak szalona i mogę zapomnieć o makijazu na conajmniej kilka dni. A zaróżowienie jest zawsze, dlatego wlasnie używam podkładu zeby wyrównać kolor.
  • Odpowiedz