Wpis z mikrobloga

Cześć, jesteśmy grupą studentów Politechniki Gdańskiej i naszym celem jest start w zawodach Formuly Student we Włoszech i w Andorze. Ostatnio zdecydowaliśmy się rozpocząć akcję crowdfoundingową w serwisie zrzutka.pl, dzięki której chcemy pozyskać finanse niezbędne do realizacji naszych planów. Jeśli spodobała wam się nasza inicjatywa, serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego projektu!
Link do zrzutki znajdziecie tutaj: https://zrzutka.pl/ectyf5
Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/PGRacingTeam/
PGRacing - Cześć, jesteśmy grupą studentów Politechniki Gdańskiej i naszym celem jest...

źródło: comment_9xmRqM4hg9Xr0VGEZfqe90c981725htd.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PGRacing: Chyba zacznę crowdfundingować swoje jedzenie.

Cześć, jestem jednym facetem który lubi jeść i moim celem jest start w zawodach jedzeniu pizzy na czas we Włoszech i w Andorze. Ostatnio zdecydowałem się rozpocząć akcję crowdfoundingową w serwisie zrzutka.pl, dzięki której chcę pozyskać finanse niezbędne do realizacji moich planów.
  • Odpowiedz
@zlota_owca: Niby zrzutki na wszystko są ostatnio #!$%@?ące, ale z drugiej strony- jeśli oni już pracują, żeby się utrzymać, do tego studiują, a w międzyczasie przygotowują do tych zawodów, to jednak pewnie ciężko znaleźć finanse na taki wyjazd
  • Odpowiedz
@PGRacing: Czekaj czekaj, z tego co widzę na FB to w całej historii swojego zespołu pojechaliście tylko raz na Węgry i tam nawet nie wystartowaliście ze swoim bolidem? xD Czy coś mi umknęło w opisie fanpage'u?
  • Odpowiedz
@PGRacing: #!$%@?, żeby uczelnia nie mogła 20k wyłożyć to to jest dramat. Ja nie wiem jak ten kraj ma być innowacyjny i nowoczesny jak na takie przedsięwzięcia studenci muszą po ludziach żebrać. Ale jak się uda coś wygrać to rektor pierwszy będzie ogłaszał, że to jego uczelnia taka wspaniała. Grunt, że na stypendia socjalne dla nierobów hajs jest.
  • Odpowiedz
Jeśli spodobała wam się nasza inicjatywa, serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego projektu!


@PGRacing: idźcie pod sejm żebrać, wszyscy tu obcecni już się do polskiej nauki w podatkach dorzucili ;)
Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz