Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialbym wlasnie obalic jedna z najwiekszych bzdur #rozwojosobistyznormikami jakie tu sie wpaja a mianowicie:

Jak znajdziesz dziewczyne to nie wyleczy Cie z #przegryw


Czy jakos tak. Oczywiscie jest to bzdura. 3 lata temu, swiezo po 30stce poznalem na #tinder dziewczyne, lvl 25. Nigdy wczesniej dziewczyny nie mialem, nie uprawialem #s--s. Juz na 1 spotkaniu swietnie sie dogadywalismy, zostalismy para po miesiacu spotykania sie. Nauczyla mnie seksu, przeprosila za inne kobiety, ktore wolaly dynamicznych nudziarzy a nie wartosciowego faceta, moje zycie zmienilo sie calkowicie. Przestalem miec doly, jestem duzo bardziej radosny, realizuje sie na plaszczyznach, na ktorych wczesniej nie mialem sily sie realizowac przez #depresje spowodowana #tfwnogf. Dzis podrozujemy, wychodzimy na imprezy, poznaje jej znajomych, jest swietnie, planuje w przyszlym roku sie oswiadczyc. Wiec skonczcie p-------c, ze dziewczyna nie zmienia niczego bo zmienia wszystko. Jezeli to jedyne czego Wam w zyciu brakuje. Z fartem!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale o czym ty piszesz XD Ludzie są różni i mają różne osobowości, zarówno ekstrawertyk jak i introwertyk mogą być wspaniałymi wartościowymi osobami, a ty obrałeś sobie na cel jakiś stworzony przez siebie archetyp jakiegoś typu osoby, bo pewnie od zawsze miałeś ostry ból d--y o ludzi którzy są bardziej towarzyscy od ciebie i teraz twoja laska PRZEPRASZAŁA XD za inne kobiety XD bo wolą „dynamicznych” facetów? XD Co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a twoja wartość na czym polega? Oprócz bycia prawniczkiem do 30stki?

W kazdej tego typu zarzutce swiat dzieli sie na dynamicznych ruchaczy bez zainteresowan i wartosciowych, dobrych mezczyzn odrzucanych latami przez zle rozowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hadzi: do tego laska przepraszała za inne, okrutne kobiety, jakby to była jej wina, że op wcześniej nie zamoczył, zamiast się cieszyć, że dzięki temu ten jakże wspaniały i wartościowy okaz był akurat wolny i mógł to właśnie jej przekazać dar swojego prawictwa. Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam. :D Żenada jak cholera.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty wiedz, opie, że ludzie rozstają się czasem i po 5 i po 10,
  • Odpowiedz