Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialbym wlasnie obalic jedna z najwiekszych bzdur #rozwojosobistyznormikami jakie tu sie wpaja a mianowicie:

Jak znajdziesz dziewczyne to nie wyleczy Cie z #przegryw


Czy jakos tak. Oczywiscie jest to bzdura. 3 lata temu, swiezo po 30stce poznalem na #tinder dziewczyne, lvl 25. Nigdy wczesniej dziewczyny nie mialem, nie uprawialem #seks. Juz na 1 spotkaniu swietnie sie dogadywalismy, zostalismy para po miesiacu spotykania sie. Nauczyla mnie seksu, przeprosila za inne kobiety, ktore wolaly dynamicznych nudziarzy a nie wartosciowego faceta, moje zycie zmienilo sie calkowicie. Przestalem miec doly, jestem duzo bardziej radosny, realizuje sie na plaszczyznach, na ktorych wczesniej nie mialem sily sie realizowac przez #depresje spowodowana #tfwnogf. Dzis podrozujemy, wychodzimy na imprezy, poznaje jej znajomych, jest swietnie, planuje w przyszlym roku sie oswiadczyc. Wiec skonczcie #!$%@?, ze dziewczyna nie zmienia niczego bo zmienia wszystko. Jezeli to jedyne czego Wam w zyciu brakuje. Z fartem!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 48
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo to są teoretycy którzy teoretyzują że związek to pole bitwy i przeciąganie liny kto kogo wyrucha, a kto będzie wyruchanym, najczęściej po przedawkowaniu blistra redpilla. Normalni ludzie uważają i i wierzą że związek to wzajemne wsparcie i rozwój.
  • Odpowiedz
@koralowiecc: jasne że związek to wzajemne wsparcie i rozwój.
Ale samo posiadanie dziewczyny nie pomoże w nagłej naprawie całego życia tak jak tutaj to się przedstawia. Jasne że istnieją ludzie którzy mają pecha i długo w swoim życiu nie poznają "tej drugiej osoby".
Tylko problem z tagiem #przegryw jest taki, że przedstawiane tutaj jest to tak, że jak chwycisz dziewczynę za rękę, a jeszcze lepiej jak ja pocałujesz to nagle wszystkie
  • Odpowiedz