Wpis z mikrobloga

Chce zainwestować w #kryptowaluty nie mam pojęcia żadnego. Chciałbym sie jedynie dowiedzieć tu gdzie robić zakupy, bede inwestować w #eos. Istnieje możliwość kupna bezpośrednio #eos czy istnieje taka możliwość jedynie przy wymianie BTC na EOS?
#eos
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RDtra: widac ze jestes nowy i niemasz pojecia, nowi zawsze inwestuja w to co juz uroslo przynajmniej 200-300% a potem jest placz, lepiej nie inwestuj wujek dobrze ci radzi, popatrz na gielde przez 3-6 miesiecy i potem sam zdecyduj ;] bo przez takich jak wy potem bitcoin spada tyle procent, bo wchodza janusze na gorkach a potem w dolkach seluja i market nam spada ;]
  • Odpowiedz
@RDtra: ja nawet nie mam pojęcia ile co warte jest i co podskoczyło co nie xd tylko dałem przykład żebym sie dowiedział jak to sie kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RDtra: No to Ci trochę podpowiem :) Tutaj masz listę giełd, na których możesz kupić EOS. Zobacz sobie jakie są pary. Znając życie można kupić też za PLN/EUR w kantorach, ale tam ceny są zawsze dużo wyższe. Co do kupna EOS w tym momencie to jest to kiepski pomysł. Nigdy nie kupuje się niczego na ATH, trzeba było kupić tydzień temu, a już najlepiej pół roku temu ;) Takie zachowanie
  • Odpowiedz
pociąg odjechał kolego, szukaj innych projektów


@RDtra: kolega @niech_ktos ma rację. Jeśli szukasz podobnej technologicznie platformy, poczytaj o ICON - 4 x mniejsza cena przy dwukrotnie niższym total suply. Jednak i tu nie liczyłbym na szybkie wzbogacenie się.
  • Odpowiedz
@RDtra: Dość prosty sposób to kupienie BTC przez kantor (np. 4coins.pl), przy zakupie podajesz na jaki adres chcesz, aby kantor przelał zakupione BTC. Żeby wziąć adres portfela wchodzisz na giełdę (polecam Binance), klikasz Funds > Deposit, wyszukujesz BTC, kopiujesz ciąg znaków opisany jako BTC Deposit Address, a następnie wklejasz go jako adresata przelewu w kantorze (w 4coins.pl musisz odznaczyć opcję "Wypłata na mój portfel w 4coins", żeby mieć możliwość określenia
  • Odpowiedz
@Vaterial: Nie chce w nic wejść. Napisałem żeby założyć hipotetyczna sytuacje bo myslalem, że w ten sposób zdobędę bardziej interesujące mnie informacje jednak sie myliłem :D
Chce zdobyć wiedzę wiec na pewno nie bede kupować teraz czy za tydzien.
Dzięki za informacje
  • Odpowiedz
@RDtra: Kupuj btc w bitomacie, nie pozostawisz po sobie śladów i nikt w ciągu 5 lat się nie przypieprzy jeśli będą ganiać za krypto. Zainstaluj sobie jakiś wallet (portfel) bardzo dobre portfele to coinomi lub infinito wallet gdzie będziesz mógł trzymać swojego EOS (nie polecam kupować na górce) Z portfela przelejesz łatwo btc na giełdę binance i będziesz mógł wymienić na co chcesz i zabierz potem swoje coiny z powrotem
  • Odpowiedz