Wpis z mikrobloga

@Krobis: Ktoś ewidentnie nie zna stawek + to są oszczędności z 2 miesięcy a nie cała wypłata i jak żyjesz na garnuszku mamusi gdzieś na wypiździewie dolnym to nie ma co się dziwić że dla ciebie to mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PROponujek: Jak już odpisałem to są oszczędności 2 miesięcy pracy juniora jest to moja pierwsza praca i jestem zadowolony bo pozwala mi się utrzymać
@Raspajpi: No ok, ale czym Ty się chwalisz. Zaimponowałbyś mi, jakbyś zarabiał 100 tys./mies. i miał powiedzmy 2mln oszczędności. To już byłoby coś w miarę imponującego. Średni piłkarze w twoim wieku mają 5x wyższe zarobki i 50x więcej oszczędności
@PROponujek: I tak uważam że pieniądze to nie wszystko i szczęścia nie dają i dla mnie jest to raczej bonus do życia ale dzięki za radę :)

@Krobis: Chwalę się bo piszesz że ludzie którzy to oglądają nie mają ambicji i pracują na magazynie czy w innych tego typu miejscach i "wegetatywnie przeżywają z dnia na dzień" chciałem ci pokazać że niekoniecznie ;) Co do mojego wieku nwm skąd masz
@Raspajpi: Nie napiszę o tobie, że jesteś bez przyszłości, ale bez ambicji to już na pewno. Zarabiasz teraz jakieś 10 tys. i traktujesz to, jakbyś był na dachu świata. :D A widoki na 15 i pewnie niewiele więcej... Rzeczywiście marzenie.

Stawiam, że masz pewnie z 22-23 lata i tak uwzględniałem. Chciałem Ciebie po prostu uświadomić, że często głupkowaci piłkarze są lepiej usytuowani od Ciebie, gdy jako początkujący programista uważasz, że to