Wpis z mikrobloga

@redheart: ja to widzę tak, nieoczekiwana -> ręce naturalnie -> brak możliwości uniknięcia kontaktu z piłką -> gra. I co mi zrobisz?

Skoro aktualne przepisy nie karają piłkarzy za brak techniki tylko oceniają czy piłkarze mają zamiar dotknięcia piłki ręką to jak rozróżnisz czy ktoś nie trzyma rąk przy sobie ponieważ ma słabą technikę od piłkarza, który robi to z premedytacją ponieważ wie, że sędzia nie podyktuje karnego?
  • Odpowiedz
@Robol: nic ci nie zrobię. Powiem jedynie, że jeśli uważasz iż są to naturalnie ułożone ręce to jest mi po prostu przykro i smutno z twojego powodu. No ale nie każdy się rodzi bystry
  • Odpowiedz
@redheart: Nie wnikając w to, czy w tej sytuacji był karny, pragnę zauważyć, że to są wytyczne z Polskiej ligi i one w Anglii nie obowiązują. Polskie wytyczne nakazują gwizdać rękę częściej niż w LM czy w PL. Zresztą polskie wytyczne też się właśnie zmieniają, by dostosować je do tych z LM.
  • Odpowiedz
@redheart ta tabelka nie jest już obowiązującą. Ani w rozgrywkach w Polsce, ani tym bardziej w Europie. Moim zdaniem tutaj decyzja jest prawidłowa. Co z tego, że ręką poszerza obrys, albo jest oczekiwana?
Przed wszystkim jest naturalnie ułożona. Poza tym występuje ruch piłki do ręki, a nie ręki do piłki. Co więcej, on ucieka z ręką, a po trafieniu ona "odbija się" do tyłu. Gdyby chciał zablokować dośrodkowanie, to rękę trzymałby
  • Odpowiedz
ta tabelka nie jest już obowiązującą. Ani w rozgrywkach w Polsce, ani tym bardziej w Europie. Moim zdaniem tutaj decyzja jest prawidłowa. Co z tego, że ręką poszerza obrys, albo jest oczekiwana?

Przed wszystkim jest naturalnie ułożona. Poza tym występuje ruch piłki do ręki, a nie ręki do piłki. Co więcej, on ucieka z ręką, a po trafieniu ona "odbija się" do tyłu. Gdyby chciał zablokować dośrodkowanie, to rękę trzymałby sztywno.


@
  • Odpowiedz